Як вибрати правильно газову плиту.

Газова плита повинна вдало вписуватися в кухонний інтер'єр, бути функціональною, сучасною і зручною в експлуатації. Якщо ви хочете вибрати правильно газову плиту , то вивчіть характеристики основних моделей, представлених на ринку.
Інструкція
1
Підберіть плиту потрібного размера.Висота газової плити повинна дорівнювати рівню робочої стільниці кухонного гарнітура або столу. Глибину пристрою також визначають відповідно до розмірів кухонного столу. Слідкуйте за тим, щоб дизайн плити відповідав оформленню кухні.
2
Виберіть потрібну кількість конфорок.Чісло конфорок залежить від розміру сім'ї та обсягу готування - почергової та одночасної. Зазвичай буває достатньо 4 конфорок - стандартні плити оснащені саме такою кількістю пальників.
3
Визначтеся з покритіем.Поверхность газової плити визначає зручність в догляді за пристроєм і довговічність покриття. Зустрічаються такі типи поверхонь: - Емаль - плити з таким покриттям зручні і довговічні, для їх очищення є безліч миючих засобів, що не ушкоджують поверхню і дозволяють ефективно видаляти будь-які забруднення. Найдешевше покритіе.- Нержавіюча сталь - добре виглядає, для чистки покриття слід використовувати спеціальні состави.- Стеклокерамика - ефективне і функціональне сучасне покриття. Будь-які забруднення (крім цукру) легко видаляються зі стеклокерамического покриття за допомогою простих засобів для чищення.
4
Виберіть тип духовкі.Газовие духовки не настільки функціональні, як електричні. Приготування страв в електричній духовці відрізняється якістю через можливість регулювати теплові режими, створювати ароматну корочку, використовуючи функцію конвекції і т.д. Газові духовки економічніше, але не володіють такими перевагами. Орієнтуйтеся на звичний раціон харчування і страви, які ви готуєте.
5
Визначтеся з дізайном.Дізайн і колір плити залежить від матеріалу покриття, тому вибрати правильно газову плиту важливо для стилю приміщення. Емальована поверхня передбачає різноманітність відтінків, інші матеріали обмежуються трьома кольорами - білим, чорним і коричневим.