Як змінити свій характер.

Характер - сукупність типових тій або іншій людині чорт, обумовлена генетичними, етнічними, педагогічними, віковими та іншими факторами. З плином часу одні риси перестають бути необхідними і зникають, інші з'являються. Але, як правило, для зміни характеру людина повинна докласти значних зусиль.
Інструкція
1
Усвідомте необхідність змін. Ви повинні строго сказати собі, що з цією рисою жити більше не можна, цей характер вам більше не підходить і не допомагає. Знайдіть в собі сили розпрощатися із зайвою.
2
Чітко сформулюйте рису, яка вам заважає, і чорту, якій її замініть. Напишіть на папері.
3
Почніть зміна прямо зараз. Чи не з понеділка, не з першого числа і не після відпустки. Якщо ви відразу не зробите цього, то відмовки і відстрочки будуть вічними і не дозволять вам змінити характер.
4
Виберіть одну ситуацію в побуті або на роботі. Поведіть себе так, ніби вже змінили характер і виробили ті звички, які хочете виробити. Це буде важко, бо багатьом страшно вперше показуватися перед давніми знайомими в номів якості, як ніби новими людьми. Після вдалої спроби похваліть себе.
5
Впроваджуйте новий характер в життя: спочатку по 10-15 хвилин в день, потім поступово збільшуйте кількість ситуацій з його застосуванням і час використання. З часом ви просто перевтілитися в новий характер. Хваліть себе за кожну успішну спробу, поки не досягнете результату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KGtS8rwefQY