Як вибрати парогенератор з праскою. праска з парогенератором Як вибрати.

Електричний праска давно прийшов на зміну чавунному побратиму з нагрітими вугіллям. Сучасні господині нерідко використовують цілі прасувальні системи. Наприклад, праски з парогенератором .
Інструкція
1
Головне в прасці - його підошва. Саме вона визначає якість обробки одягу. Робоча поверхня будь-якого праски повинна бути міцною, стійкою до зношування. Хороший праска витримує значні перепади температур. І, звичайно ж, підошва ні в якому разі не повинна дряпати деталі одягу.
2
Виконання всіх перерахованих умов забезпечується матеріалом, з якого робиться підошва праски. Найбільш поширеними матеріалами тут є алюміній або нержавіюча сталь. Сталь хороша тим, що забезпечує міцність. Алюміній дозволяє прасці швидко нагріватися і остигати. Переважно вибирати праску, основа підошви якого зроблена з сплавів алюмінію, а накладка виконана з тефлону, кераміки або «нержавійки».
3
Зручність поводження з праскою, перш за все, визначається властивостями рукоятки. Підбираючи праска, приміряйте його до своєї руки. Він не повинен завалюватися назад або вперед. Праски з парогенератором часто оснащуються зручною в обхваті і широкої коркової держаком.
4
Праска з парогенератором відрізняється від звичного гладильного праски наявністю своєрідною підставки. На відміну від інших способів парообразования, такий парогенератор видає сухий пар відмінної якості з мінімальною кількістю крапель. Така система дає можливість відпрасувати тканину більш якісно і без великого зволоження. Друга перевага цього пара в тому, що він робить використання праски безпечним, незважаючи на велику потужність і високий тиск.
5
Якість праски, оснащеного парогенератором , ви можете легко перевірити, випробувавши пар на шматочку тканини протягом декількох секунд. Якщо на тканині утворюються вологі плями, пар залишає бажати кращого.
6
Купуючи такий праска, з'ясуйте, чи годиться для його наповнення водопровідна вода. Деякі моделі передбачають використання особливих фільтрів та засобів для запобігання накипу. Як правило, професійні прасувальні системи з парогенератором пристосовані для використання звичайної води з-під крана.
7
Праска з парогенератором дає можливість застосовувати режим вертикального відпарювання, що розширює можливості обробки деяких видів тканин.
8
Важливо правильно підібрати вагу і форму праски з парогенератором . Зробити це можна, взявши праска в руки. Легкий праска дозволяє впоратися з ним без зусиль, зате більш важкий здатний впоратися з речами, коли треба їх пропрасувати із зусиллям.
9
Звертайте увагу на виробника праски. Зрозуміло, пристрої, вироблені провідними фірмами, дозволять вам отримати товар більш високої якості за оптимальною ціною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pkpeGZoLBfo
Зверніть увагу
За останні два десятки років можливості традиційних прасок кардинально розширилися. Не змінившись в розмірах, сьогодні праска вже є не тільки прасувальну систему, а й парогенератор, і зволожувач тканини з можливістю самоочищення. Так, сьогодні при виборі праски має значення вже не тільки матеріал підошви, але і її дизайн і форма, вага приладу, ергономіка рукоятки.
Корисна порада
Винахідник першого праски Ерл Річардсон напевно й уявити не міг, наскільки його винахід припаде до душі мільйонам домогосподарок! Головна відмінність розглянутого нами праски від звичайного електричного «прасувальника» - це виносної парогенератор. Він являє собою підставку для праски, де знаходиться котел, куди заливається звичайна водопровідна вода.