Як зупинити рак.

Статистика ракових захворювань лякає, але і це не служить стимулом замислитися населення про здоровий спосіб життя. Зупинити розвиток раку практично неможливо. Шкода, що не винайшли ще чудодійною сироватки, хіба що хіміотерапію. Можна лише поліпшити загальний стан організму і продовжити роки життя. Зупинити хворобу можна при регулярному обстеженні та проходженні курсу медикаментозного лікування в стаціонарі.
Інструкція
1
Повністю відмовтеся від вживання в їжу продуктів тваринного походження. Білок, що міститься в м'ясі, живить ракові клітини, і вони починає активно ділитися, утворюючи все нові вогнища метастаз. Це не відноситься до морепродуктів, їх можна їсти в необмежених кількостях, але не в копченому вигляді. Краще відварюйте їх або використовуйте пароварку для приготування.
2
Зелень петрушки і селери повинні бути на вашому столі постійно. Сік цих рослин уповільнює ріст злоякісних клітин і сприяє їх загибелі. Але це не допоможе перемогти хворобу, а швидше за все тільки підтримає здоров'я.
3
Приймайте антиоксиданти. Їх має порекомендувати лікар, адже звичайний вітаміни С і Е зняти ракову інтоксикацію не допоможуть. Зазвичай призначають найсильніші і комбіновані засоби, які містять необхідні вітаміни і речовини рослинного і синтетичного походження.
4
Речовини, які виділяють ракові клітини, вбивають мікрофлору кишечника. Періодично приймайте лактобактерії, вони відновлять пошкоджену мікрофлору та посилять опірність організму.
5
Пийте велику кількість чаю, підійде будь-який, який вам більше подобається. Але краще вживати зелені сорти чаю, бажано крупнолистового. Кава хоч і є природним антиоксидантом, але якщо в результаті проходження курсу променевої або хіміотерапії у вас спостерігаються збої в роботі серця, не пийте цей напій.
6
Ведіть здоровий і активний спосіб життя, адже хвороба це не привід відмовитися від усіх звичних радостей. Гуляйте, розважайтеся і дотримуйтеся здорового харчування. А головне, проходите курс хіміотерапії, який призначив лікар і не зволікайте лікування хвороби, сподіваючись на чудодійний ефект народних методів.