Як робити пірсинг в носі.

Серед молоді пірсинг дуже популярний. Він вже давно увійшов в моду і міцно закріпив свої позиції. Все більше хлопців і дівчат вирішуються на те, щоб проколоти не тільки вуха, а й пупок або ніс. Нерідко зустрічаються і зрілі пані з сережкою в носі.
Інструкція
1
Якщо ви все наважилися на те, щоб проколоти ніс, то вам необхідно подбати про сережці. Пам'ятайте про те, що сережка обов'язково повинна бути виконана з медичної сталі, це дозволить швидше зажити проколу. Форма сережки не так важлива, тут все залежить від вашого бажання. Можете вибрати будь-яку сережку, гвоздик або кільце.
2
Рушайте в спеціалізований салон. Бажано знати репутацію цього салону, чим вона краща, тим менше проблем виникне при процедурі. Краще звернутися до професіонала, він зробить всю процедуру швидко і безболісно, а також позбавить вас від ризику занесення інфекції.
3
Період загоєння досить болючий. Протирайте місце проколу антисептиком кожні чотири години, щоб знизити запальний процес. Після того, як канал для пірсинг а заживе, ви можете вставляти золоту сережку. Не пробивайте ніс в домашніх умови, бо велика ймовірність занести заразу.
Корисна порада
Чи не пробивайте ніс в домашніх умовах. Довірте цю справу професіоналу.
Вперше пірсинг з'явився багато століть назад і практично на всіх континентах. Проколювання мочок вух та інших частин тіла для заведення прикрас відомо у багатьох народів. У деяких це було пов'язано з поняттями про красу, у інших - релігійні або традиційні дії.

В ХХ столітті робити пірсинг стало модно серед хіпі та інших неформалів. Сьогодні нікого не дивують проколоті вуха у дівчат, та і у хлопців теж.

Як правильно робити пірсинг

Робити пірсинг правильно - значить, робити його в спеціальному салоні, і двох думок на цей рахунок бути не може. Щоб уникнути непотрібних проблем зі здоров'ям, краще не економити на спеціалісте.Здесь вам гарантовано вставлять простірілізованное прикраса і завжди можна попередньо проконсультуватися з мастером.Украшенія для проколів виготовляють з різних металів - золота, срібла, титану, платини, а останнім часом через гіпоалергенної хірургічної стали. Найпоширеніша практика - заживання проколу на сталі, а потім вже втягання прикрас з дорогоцінних металлов.Перед пірсингом місце проколу планований спеціальним маркером і дезінфікується. Спеціальними зажимами фіксується місце прокола.Перед втягання прикраса стерилізують в автоклаві або спеціальному розчині, сам прокол робиться одноразовими голками, майстер при цьому повинен скористатися одноразовими рукавичками. Після цього прокол і прикраса протираються спеціальної салфеткой.Еслі пірсинг виконує майстер - проблем зі здоров'ям не буде, бо не зачеплять нерви, артерії, вени.

Пірсинг: що про нього треба знати

В процесі пірсингу є свої тонкощі, які слід враховувати перед процесом:

  • краще робити прокол в прохолодну пору року, щоб уникнути запалення через вуличного пилу і потовиділення;
  • майстер, який робить вам прокол , повинен мати диплом лікаря або пірсери, а сам заклад - мати ліцензію;
  • Асоціація професійних пірсерів заборонила проколи пістолетом, так як це загрожує ускладненнями;
  • золото і срібло підходить тільки для мочок вух, використання інших матеріалів може привести до утворення рубців;
  • пірсинг не можна робити, якщо загострилося яке-небудь хронічне захворювання, підвищилася температура або у вас погана згортання крові;
  • для поліпшення загоєння використовуйте розчини мірамістину або хлоргексидину;
  • при сильному почервонінні і опуханні терміново звертайтеся до лікаря або пірсери.