Як під'єднати блок живлення.

Блок харчування - важливий елемент в системному блоці комп'ютера. Його основна функція - розподіляти напругу між усіма пристроями, що знаходяться в комп'ютері. Найчастіше можливість придбання аналогічного блоку харчування просто відсутня. Виходячи з цього, потрібно враховувати кілька вкрай важливих факторів, які допоможуть уникнути проблем з подальшою установкою блоку харчування і його підключенням. До речі, невірно підібраний блок харчування може привести до псування решти обладнання.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка
Інструкція
1
Спочатку встановіть блок харчування в корпус системного блоку. Для цього є спеціальне місце з задньої сторони корпуса. Якщо опуклі елементи блоку харчування не збігаються з отворами в корпусі - виріжте нові. Щільно прикрутіть блок харчування до системного блоку для запобігання падіння першого.
2
Основні елементи, які вимагають підключення безпосередньо до блоку харчування це: материнська плата, жорсткі диски і приводи для читання дисків. Варіант підключення до материнської плати, як правило, всього один. Цей слот у формі прямокутника з квадратними отворами має двадцять чи двадцять чотири канали.
3
Розйоми для підключення жорстких дисків і дисководів діляться на три основних типи: сумісні з IDE, SATA і SATA2. Виберіть блок харчування, на якому присутні роз'єми потрібного вам типу. Зверніть увагу, що існують блоки харчування, що мають конектори для декількох типів підключення. Вони дуже зручні, бо в одному системному блоці можуть перебувати жорсткі диски з роз'ємами SATA і IDE одночасно. У випадку з роз'ємом IDE, коннектор являє собою чотириканальний прямокутник з двома усіченими кутами. Це зроблено для того, щоб не вставити коннектор іншою стороною. Харчування на жорсткі диски формату SATA подається через більш широкий і плоский роз'єм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AIZh8b0Pe2M
В складної операції по збірці комп'ютера, як може здатися деяким користувачам, насправді, важко засвоюваних речей абсолютно немає. Комп'ютер створювався людиною і призначений тільки для людини. Більш тісне знайомство з усіма складовими дозволить збільшити рівень досвіду в збірці.
Вам знадобиться
  • Системний блок, блок живлення, викрутка «+»
Інструкція
1
Блок харчування забезпечує всі пристрої електроживленням. Він кріпиться всередині системного блоку. Для того щоб встановити блок харчування, необхідно знеструмити комп'ютер (відключити харчування). Візьміть викрутку «+». Поверніть до себе системний блок тильною стороною (задня частина).
2
Використовуючи викрутку, постарайтеся акуратно викрутити всі гвинти, які тримають бічні кришки системного блоку. Після того, як будуть всі кріплення вивінчени, зніміть бічні кришки системного блоку.
3
Якщо поставити перед собою системний блок бічний стороною, то блок харчування буде кріпитися в верхньому лівому куті на чотири гвинта-саморіза. Візьміть однією рукою блок харчування, іншою рукою викрутку. Закріпіть блок харчування і вкрутити саморізи.
4
Блок харчування закріплений, залишається підвести всі кабелі. На корпусі блоку харчування можна помітити вихід кабелю, що складається з великої кількості проводів. Від блоку харчування до материнської плати йде основний провід. Підключіть його до материнської плати. Роз'єм великого розміру, тому заплутатися просто неможливо, а також не так вставити (в корпусі штекерів є пази).
5
Інші проводи приєднуються до абсолютно інших пристроїв, таким, як CD/DVD-привід, жорсткий диск і т.д. Після виконання цієї операції, зберіть корпус системного блоку, встановивши на місце бічні кришки.