Як висаджувати розсаду.

Правильно висаджена розсада добре приживається і не хворіє. Якщо ж розсада захворює, кількість врожаю значно скорочується. Пересаджувати у відкритий грунт потрібно залежно від виду рослини. Оптимальні терміни висадки зазвичай вказуються на упаковці з насінням, але вони можуть трохи відрізнятися від реальних і залежати від погодних умов.
Інструкція
1
Скопайте грунт на глибину багнета лопати. Якщо ви орете город трактором, глибина борозни плуга буде дорівнювати приблизно такий же, що і при ручному вскопка. Розрівняйте грунт граблями, щоб камінчики землі розсипалися.
2
Викопайте лунки, глибина повинна відповідати розміру кореневої системи рослини. Можете зробити борозну, в яку через невеликі проміжки посадити рослини. Плюс борозни - зручність поливу, можна просто покласти шланг і не поливати кожну лунку окремо. Не потрібно садити розсаду занадто глибоко.
3
Полийте грунт водою. У кожну лунку потрібно влити приблизно 3 літри води і дочекатися повного вбирання. Намагайтеся не розмивати краю лунки. Можете здійснювати полив за допомогою лійки з розсіює наконечником.
4
Поставте рівно рослина і присипте його землею, яка була викопана з лунки. Щільно утрамбуйте її, але робіть це акуратно, інакше ви можете зламати стебло, і розсада загине.
5
Після посадки пролийте лунки ще раз так, щоб вода затримувалася на поверхні землі. Якщо місцями оголилися коріння, присипте їх землею і змочіть водою підсипати грунт. Не забувайте до повного вкорінення рослин поливати їх двічі на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=idFw8lDD2ls
Корисна порада
Для висадки розсади у відкритий грунт вибирайте похмурі дні, коли велика ймовірність дощу. Так розсада легше приживеться і не пожовтіє.