Як зробити макет міста.

Макет міста - це максимально точна зменшена копія міста, виконана з різних матеріалів. Традиційно для конструювання зменшених копій будівель використовується папір і ватман, однак, ваша фантазія може підказати вам використання й інших матеріалів, часом - найбільш незвичайних. Створення макета міста може стати цікавим дозвіллям, прекрасним розвитком для дрібної моторики пальчиків для ваших дітей, а також формуванням у них посидючості, уважності і акуратності.
Вам знадобиться
  • Папір, ватман, ножиці, клей, карта міста (за умови, що ви хочете створити макет реального міста).
Інструкція
1
Спочатку зробіть основу, на якій будуть встановлені всі будівлі. Це може бути лист фанери, або шматок щільного картону, який необхідно пофарбувати відповідної вашої ідеї фарбою.
2
Ретельно розмітьте основу, прорисуйте вулиці, житлові та адміністративні будівлі, парки.
3
Виконайте з обраного матеріалу будівлі, для кожного з них дотримуючись обраний масштаб. Будівля потрібно виконувати максимально реально, вимальовуючи або прорізаючи і оформляючи вікна, балкони, вхідні двері.
4
Виконайте з обраного матюкала дерева. Стовбури дерев виконуються з паперових трубочок, забарвлених в коричневий колір, крона - з паперу зеленого кольору, з промальованими гілками і листям.
5
На дорогах може поставити кілька моделей маленьких автомобілів для більшої реальності. А в парках і зонах відпочинку розмістити паперові гойдалки та атракціони.
Зверніть увагу
Для привабливого зовнішнього вигляду і стійкості будівель вашого міста, ретельно вирізайте деталі і не менш ретельно склеюють їх між собою.
Корисна порада
Перш ніж приступати до створення макета, виберете матеріал, з якого будете конструювати. Крім традиційного паперу можна використовувати сірники, коробочки, печиво, доміно, каструлі - загалом, все, що можна поставити один на одного і з'єднати між собою. Виходячи з обраного матеріалу і потрібно розробляти проект міста.