Як понизити білірубін крові. Як знизити рівень білірубіну в крові у чоловіків.

Білірубін - це особливий пігмент, який є продуктом розпаду гемоглобіну і міститься в жовчі і крові. Підвищення вмісту білірубіну в крові свідчить про проблеми зі здоров'ям, зокрема, є симптомом різних захворювань печінки або крові.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно пройти медичне обстеження і виявити причини, внаслідок яких підвищився рівень білірубіну. Часта стомлюваність, прискорене серцебиття, болі в лівому підребер'ї, жовтий колір всіх слизових і шкірних покривів свідчать про анемію крові. Вона буває як вроджена, так і придбана. Прискорений процес розпаду еритроцитів призводить до збільшення вмісту гемоглобіну і, як наслідок, отриманню незв'язаного білірубіну в крові. В цьому випадку необхідно почати медикаментозне лікування, спрямоване на лікування гемолітичної анемії.
2
Велике значення в утриманні білірубіну в крові грає печінку. Якщо вона не може нормально функціонувати, хвора або отруєна алкоголем, прийомом ліків, то це призводить до того, що білірубін не проходить процес нейтралізації клітинами печінки. При цьому проявляються такі симптоми: біль і відчуття тяжкості в області печінки, гіркий присмак у роті, нудота, підвищена температура.
3
Хвороби жовчовивідних шляхів, рак підшлункової залози, жовчнокам'яна хвороба також характеризуються підвищеним вмістом білірубіну в крові. В цьому випадку може турбувати відсутність апетиту, свербіж, темний колір сечі, нудота, гострі кольки.
4
Слід найретельнішим чином зайнятися поетапної очищенням кишечника, жовчного міхура, печінки і нирок, яка в змозі нейтралізувати патології і знизити білірубін в крові.
5
Намагайтеся приділяти велику увагу на те, щоб підвищити відтік жовчі з жовчного міхура і печінки. М'які жовчогінні препарати в цьому випадку в стані знизити білірубін в крові. Слідкуйте за здоров'ям нирок і печінки, періодично здавайте кров на аналіз, щоб уникнути серйозних ускладнень.
6
Для пониження концентрації білірубіну можна використовувати фенобарбітал, однак цей лікарський препарат в змозі прибрати симптом, але ніяк не усунути причину патології.