Як намалювати японку.

Японська культура підспудно впливає на весь світ. Ми носимо одяг японського стилю, оформляємо свої квартири в японському стилі, дивимося японські аніме, і вживаємо в мові японські слова. Вся японська культура пронизана глибоким символізмом, який надає просто зачаровує дію на нашу свідомість. Японський живопис має свої суворі канони, яких необхідно дотримуватися, якщо ви дійсно хочете створити виразний японський образ.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, туш, фарби, кольорові олівці, ластик, простий олівець.
Інструкція
1
Намалюйте фігури жінки в кімоно. Кімоно є традиційним японським жіночим вбранням і виглядає як сукня халат, що має широкі і довгі рукава.
2
Раскрасьте кімоно в традиційному японському стилі, використовуючи кілька кольорів і відтіняючи деталі одягу їх змішанням.
3
Кімоно має бути виписано таким чином, щоб жінка в ньому походила на екзотичну квітку, практично безтілесний, витончений і витончений. Тому, зробіть на традиційному одязі особливий акцент.
4
Намалюйте жіночу голову на тонкій, тендітної шиї, увінчану розкішними чорними волоссям, зібраним у традиційний японський пучок. У волосся обов'язково повинні бути встромлені не менше традиційні японські шпильки-заколки.
5
Намалюйте японка очі, схожі за формою на маленьких темних рибок, рот у формі пелюстки і високо підняті брови.
Зверніть увагу
Малюючи японку, не варто орієнтуватися на російські традиції в живопису. Сміливо починайте свій малюнок з сукні, роблячи інші фігури другорядними.
Корисна порада
Образ японки створюється за допомогою характерних рис обличчя і зачіски, рухів і фігури.
Традиційна японська одяг кімоно нагадує східний халат, однак, при його малюванні слід враховувати деякі нюанси, характерні для японської культури, інакше малюнок може вийти не тільки недостовірним, але і викличе подив у носіїв цієї культури.
Інструкція
1
Намалюйте Т-подібний халат з широкими рукавами. Довжину кімоно виберіть самі, але пам'ятайте, що японські гейші носять одяг, що прикриває щиколотки, а у чоловіків довжина кімоно може бути від середини стегна до коліна. Відобразіть в малюнку, що ширина рукава набагато більше товщини руки людини, отвір для руки менше висоти рукава, по краю він зашитий. Довжина рукава може бути різною - вони або повністю закривають руки, або оголюють їх від ліктьового суглоба. Якщо ви прямуєте класичним канонам вибору кімоно, намалюйте рукава до зап'ясть. По краю рукава намалюйте широкі одвороти.
2
Важливим нюансом в малюванні кімоно є його запах. Пам'ятайте, що японське кімоно і у жінок і у чоловіків заорюється строго направо. Відобразити це в малюнку. Кімоно, загорнутого наліво, використовується тільки під час похоронних процесій, тому неправильний малюнок може здивувати знавців японської одягу.
3
Японці не використовують у традиційному одязі гудзиків або кнопок. Намалюйте широкий пояс обі, який фіксує одяг на тілі. Всередині, під тканинами є тесемочки, які пов'язують область запаху. В японській культурі не прийнято підкреслювати опуклості тіла, японська одяг підкреслює рівності і площини, тому не варто малювати надто пишний бюст у моделі.
4
Вибираючи колірну забарвлення кімоно, пам'ятайте, що японці дотримуються наступних правил вибору відтінку і малюнка в залежності від пори року. Навесні вони носять кімоно з квітами распускающейся сакури і метеликами, влітку віддають перевагу зображенням струмків і гірських вершин, восени золотого листя клена і дуба, а традиційними зимовими малюнками є стебла бамбука і сосни на тканини. Розташуйте малюнок по подолу і по поверхні рукавів кімоно. Також врахуйте той факт, що в кінці першого тисячоліття нашої ери японці носили від п'яти до десяти найтонших кімоно одночасно, якщо ваш малюнок відноситься до цього періоду, відобразіть цей факт в малюнку. В даний час носять тільки одне кімоно.