Як вибрати морозильну камеру.

Морозильні камери - пристрої зручні і часто незамінні. Заморожені ягоди, фрукти, овочі та інші продукти зберігають свої якості і смак, перебуваючи в якісній морозильній камері кілька місяців. Щоб вибрати морозильну камеру необхідно знати основні параметри пристрою.
Інструкція
1
Існує 2 типу морозильних камер - шафи і ларі. Морозильні шафи мають вертикальне пристрій і нагадують холодильники. Морозильні ларі - горизонтальні, займають не дуже багато місця і їх можна розмістити на балконі, вони є більш економічними. Вибирайте тип камери відповідно до своїх уподобань.
2
Клас морозильної камери визначає його здатність зберігати продукти в належній якості. На дверцятах камери можна помітити значок у вигляді сніжинки - він вказує на максимальну температуру камери. Чим більше сніжинок на дверцятах, тим довше будуть зберігатися продукти.
3
Автоматичне розморожування переважніше, ніж ручна. Камеру з ручною розморожуванням доведеться періодично відключати від мережі.
4
Вибирайте камеру з економічним режимом енергоспоживання - в морозильних камерах градація йде згідно латинському алфавіту в порядку убування.
5
Найбільш корисними вважаються функції суперзаморозки і наявність акумуляторів холоду. Функція суперзаморозки дозволить зберегти вітаміни і корисні речовини, швидко заморозити продукти. Друга функція розрахована на періоди тимчасового відключення електроенергії - акумулятори підтримують температуру камери протягом 24 годин. Звукові і світлові сигнали, пульт дистанційного керування роблять експлуатацію морозильної камери зручною та комфортною.
6
Якщо ви вже купили холодильник і вас влаштовує його робота, то має сенс вибрати морозильну камеру цього ж виробника. Така комбінація виглядатиме органічніше - можна поєднати обидва пристрої і розташувати їх разом.