Як підключити кроковий двигун.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж конструкція дросельного вузла инжекторного двигуна? Корпус, що має заслінку, да датчик холостого ходу з механізмом управління оборотами двигуна, що працює на холостих обертах. А про те, що цей самий механізм управління холостими оборотами працюючого мотора є не чим іншим, як кроковим електродвигуном - в курсі дуже вузьке коло автомобілістів.
Вам знадобиться
  • - хімічний очисник електричних контактів - 1 флакон.
Інструкція
1
Принцип дії дросельного вузла зводиться до наступного: - електричний сигнал з датчика положення заслінки надходить в електронний блок керування двигуном, - блок, який отримав сигнал від датчика, обробляє інформацію, після чого подає електричний імпульс на кроковий електро двигун ; - кроковий двигун , реагуючи на отриманий імпульс, приводить в дію механізм зміни положення дросельної заслінки.
2
Будь-який збій в системі установки оборотів холостого ходу негативно впливає на стабільність роботи мотора в цілому, виражених в перебоях двигуна, що виникають при перемиканні передач під час прискорення або уповільнення автомобіля. Утруднений запуск або нестабільна робота мотора в режимі холостого ходу, також є ознаками несправності крокової двигуна дросельного вузла.
3
Водійські практика має в своєму багажі чимало випадків, коли після установки в дросельний вузол нового крокової електродвигуна, в роботі мотора нічого не змінювалося, і він як і раніше «вередував». Що приводило в подив невдачливих автовласників.
4
Як з'ясувалося пізніше, причиною виникнення перебоїв в роботі двигуна на холостому ходу не була кроковий мотор, а окислені контакти в колодці, через яку на нього подається електрична напруга.
5
У зв'язку з цим фахівці настійно рекомендують автовласникам, що зважилися на заміну пристрою зміни положення дросельної заслінки, в першу чергу оглянути стан контактів електричної колодки, призначеної для підключення крокової двигуна, на предмет їх окислення і загрязненності.А у випадках заміни зазначеної деталі - нової, перед підключенням до неї електричного роз'єму, очистіть і обробіть групи контактів спеціальним антиокислювальним хімічним складом, який продається в будь-якому автомагазині. І тільки після цього робите підключення крокової двигуна дросельного вузла.
Корисна порада
Змастіть змазкою механічні деталі крокової двигуна, що істотно продовжує термін його служби. На практиці, після змащення, що відмовив в роботі кроковий електродвигун, часто відновлював свої функціональні обов'язки.