Як отримати попелястий колір волосся.

Досить складно отримати попелястий колір волосся в домашніх умовах, особливо якщо ваш натуральний колір темного відтінку. І перш ніж зважитися на кардинальну зміну свого образу, потрібно зважити всі «за» і «проти». Пам'ятайте - попелястий колір один з найвимогливіших відтінків, який підійде далеко не кожній дамі.
Вам знадобиться
  • - Препарат для освітлення волосся,
  • - рушник,
  • - рукавички,
  • - гребінець з рідкими зубами,
  • - годинник,
  • - фарба попелястого відтінку,
  • -Шампунь,
  • - бальзам.
Інструкція
1
Насамперед потрібно освітлити волосся и, а це, як відомо складний хімічний процес, який, безсумнівно, псує структуру волосся. Приготувати осветляющую суміш в відповідності з прикладеною інструкцією і ретельно перемішати.
2
Дві третини приготовленої фарби нанести рівномірно на немиті волосся и по всій довжині, приділивши увагу кінців. Обробіть всю довжину волосся фарбою за допомогою спеціального пензлика, коріння волосся зачіпати не потрібно. Залишити фарбу на волосся ах 20-30 хвилин.
3
Після цього залишилася третина волосся нанести рівномірно на коріння волосся. Рівномірно розподілити фарбу по всій довжині волосся за допомогою гребінця з широкими зубами. Залишити суміш на волосся ах ще 15-20 хвилин.
4
Ретельно промийте волосся и теплою водою. Далі нанесіть шампунь і добре помасажуйте голову. Шампунь змити і нанести на волосся и трохи бальзаму. Змити теплою водою.
5
Якщо волосся и прояснені недостатньо, процедуру можна повторити через 5-7 днів.
6
Коли волосся и достатньо освітлене, можна приступати до процедури фарбування в попелястий колір . Для додання волосся ам попелястого колір а можна використовувати стійку фарбу або тонік фіолетового відтінку. Розвести фарбу відповідно інструкції і ретельно перемішати.
7
Нанести фарбу на волосся и, ретельно розподілити по всій довжині волосся. Залишити на 30-40 хвилин і змити теплою водою з шампунем. Нанести бальзам і змити теплою водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zt4HYCwh88I
Зверніть увагу
Як відомо фарба для отримання попелястого кольору волосся містить фіолетовий пігмент, який може дати зелене або фіолетовий відтінок волосся. Тому фарбувати волосся в попелястий колір в домашніх умовах слід досить обережно, краще все ж звернутися до досвідченого фахівця в салон.
Корисна порада
Попільний колір волосся відмінно підійде дівчатам з рожевим кольором шкіри і світлими очима. Якщо ваша шкіра темного кольору, обличчя буде виглядати землистого відтінку. Доглядайте за проясненої волоссям за допомогою різних масок і бальзамів.