Як організувати зберігання одягу.

Щоб одяг довго носилася, виглядала чудово, і її легко було знайти при необхідності - організуйте правильне зберігання . У великих квартирах існують великі гардеробні кімнати, в яких можна зручно розташувати весь одяг. В маленьких квартирах доводиться винаходити більш витончені методи для правильного зберігання одягу і комфортного використання.
Інструкція
1
Перед тим, як відправляти одяг на зберігання все необхідно перебрати. Сезонні речі, необхідність в яких пройшла в зв'язку зі зміною пори року, потрібно ретельно просушити, провітрити на відкритому повітрі, почистити повісити на плічки і упакувати в спеціальні мішки для зберігання, поклавши в них засіб від шкідників, особливо якщо ви прибираєте на зберігання хутряні вироби. Плічка потрібно підібрати відповідні розміром одягу. Мішки - по довжині.
2
Всю одяг застебніть і розрівняйте. Далі дійте по ситуації. Якщо у вас є гардеробна кімната, повісьте мішки з верхнім одягом в відведене для цього місце або подалі. Вони вам не будуть потрібні до наступного сезону.
3
Якщо ви живете в маленькій квартирі і гардеробна кімната відсутня, повісити мішки з одягом можна в шафу. Якщо у вашій шафі місця для зберігання верхнього одягу недостатньо, мішки з упакованої одягом можна повісити на вішалку для одягу. В цьому випадку використовуйте вакуумні мішки, які продаються в будь-якому господарському супермаркеті. Одяг не вигорить, чи не забрудниться і не запилиться.
4
Одяг із натуральної шкіри поміщати в мішки для зберігання можна. Повісьте її на плічка і організуйте вільний простір в шафі.
5
Постільна білизна та рушники складіть на верхні шафи антресолей. Туди ж приберіть те, чим ви рідко користуєтеся.
6
Брюки та довгі сукні зберігаєте на брючною перекладині.
7
Трикотажну одяг зберігати на плічках можна. Її потрібно покласти на полки.
8
Для зберігання взуття купите спеціальні шафи з прозорими дверцятами. Коштують вони недорого, поміщаються в вузькому просторі. Взуття легко знайти і зручно зберігати.
9
Дитячу одяг зберігайте окремо в дитячому шафі для одягу. У міру того як одяг стає дитині маленька, її потрібно сортувати і викидати або віддавати менш забезпеченим людям.