Як поставити дверну коробку. Як поставити дверний короб в дверний короб.

Отже, ви вирішили зробити ремонт, але для цього необхідно замінити стару дверну коробку , яка з часом, так само, як і інші дерев'яні деталі у вашій квартирі прийшла в непридатність. Або ж вам необхідно встановити дверну коробку . Для цього необхідно зробити наступне:
Вам знадобиться
  • Дверний блок, перфоратор, саморізи, дюбелі і дерев'яні клини.
Інструкція
1
Зніміть з петель старі двері, вийміть коробку і відставте в сторону. Якщо дверний блок встановлюється вперше, підготуйте робоче місце.
2
Встановіть нову дверну коробку в проріз, для того щоб визначити правильність її розташування, а саме - в який бік повинна буде відкриватися дверь.Проверьте, чи не виступає коробка з отвору в стіні, якщо же виступ присутній, то вирівняйте її по одній зі сторін стіни.
3
Почніть закріплення дверної коробки з кріплення петельного бруса.Просверліте перфоратором наскрізь коробку і стіну, тоді ваші отвори співпадуть і не буде необхідності їх підганяти. Звертаємо вашу увагу на те, що отворів з одного боку повинне не менше трьох: одне вище верхньої петлі, друге посередині і третє трохи нижче петлі знизу.
4
Закріпіть середину панелі петельного бруса саморізами і викруткою, так щоб коробка щільно прилягала до стіни, і обов'язково перевірте, щоб капелюшки самореза були більшого діаметра, ніж отвори в дверній коробці.
5
Виставте коробку строго вертикально по рівню так, щоб коробка була паралельно виставленому схилу.
6
Закріпіть нижню і верхню частини панельного бруса точно так же, як і середню частину бруса.
7
Закріпіть удаваний брус дверної коробки таким же способом.Не забувайте постійно перевіряти за допомогою рівня вертикальність дверної коробки.
8
Після того, як дверний блок зібраний, коробка встановлена і надійно стоїть, слід встановити на петлі двері і перевірити механізм дверного блоку. Якщо ж все гаразд і двері з легкістю відкривається і закривається, то будьте впевнені - все зроблено правильно.