Як залити чорнило в картридж. скільки пекла залити чорнила в катридж.

Струменеві принтери мають ряд переваг перед лазерними, але при цьому відрізняються і рядом недоліків. Одним з основних недоліків струменевих принтерів є те, що чорнило в картриджах закінчуються досить швидко, і картриджі постійно вимагають перезаправлення. Якщо у вас раптово закінчилися чорнило, але потрібно терміново щось надрукувати, ви можете спробувати заправити картридж струменевого принтера самостійно.
Інструкція
1
Запишіть або запам'ятаєте модель свого принтера, а потім в магазині комп'ютерних комплектуючих придбайте чорнило, підходящі для вашої моделі, проконсультувавшись з продавцем. Переконайтеся, що куплені чорнило підходять до вашого картриджу - тільки в такому випадку заправка буде вдалою.
2
Розстелите на робочому столі кілька згорнутих газет, заготуйте вату або туалетний папір для відтирання крапель зайвої фарби. Прочитайте інструкцію до чорнила, на якій повинен бути описаний порядок заливки чорнила в картридж.
3
Вийміть картридж із принтера і зафіксуйте його в заправної станції. Приєднаєте до контейнера з чорнилом голку і повільно, не поспішаючи, введіть чорнило в картридж допомогою цієї голки. Слідкуйте за тим, щоб фарби не було надто багато.
4
Залив потрібну кількість чорнил, витягніть картридж із кліпси і встановіть його вертикально, поставивши на складену в кілька разів туалетний папір. Деяка кількість фарби витече назовні.
5
Якщо фарба випливає занадто довго, можливо, у картриджі її занадто багато - візьміть шприц і відкачати невелика кількість чорнила з нижнього отвору в картриджі. Переконайтеся, що з картриджа більше не тече фарба, і встановіть його назад в принтер.
6
Роздрукуйте пробну сторінку і перевірте, чи не з'являються на тексті білі смуги. Якщо білі смуги з'явилися, прочистите сопла картриджа, вибравши відповідну функцію в налаштуваннях якості друку.