Як завантажити відео з комп'ютера.

YouTube є одним з найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів у всьому світі, завдяки своїй універсальності, доступності, можливості безкоштовно опублікувати своє відео, поділившись створеними роликами з людьми по всьому світу, а також переглянути і зберегти відеозаписи будь тематики. Якщо ви хочете завантажити власне відео на YouTube, скористайтеся зручною безкоштовною програмою Free YouTube Uploader, яка дозволить завантажити на сервер потрібний файл, а в процесі завантаження задати йому ім'я, опис і теги.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютері програму Free YouTube Uploader і запустіть її, клікнувши двічі на іконку на робочому столі. У вікні, введіть логін і пароль, який ви використовуєте для входу в свій аккаунт на YouTube.
2
Якщо ви завантажуєте відео вперше, і ще жодного разу не реєструвалися на YouTube, натисніть в інтерфейсі програми кнопку Create an account now, щоб зареєструватися і потім ввести створений логін і пароль у вікно програми.
3
Після авторизації програма запуститься. Натисніть кнопку Browse, щоб викликати вікно провідника, і виберіть у себе на комп'ютері відеофайл, який потрібно завантажити в інтернет. В поле Title вкажіть заголовок майбутнього відео, в поле Description напишіть опис ролика, а в поле tags введіть список англомовних тегів, за якими відео зможуть знайти в пошуку.
4
Щоб перейти до наступного кроку, натисніть Next. В блоці Video Category виберіть тематичну категорію, в яку буде завантажений ваш відеоролик, а в поле Language вкажіть свою мову - російську або англійську, вибравши потрібний варіант зі списку.
5
Після цього натисніть кнопку Upload Video і дочекайтеся завантаження відеозапису на сервер. Формат і розмір відео буде автоматично сконвертовані, щоб ваш ролик відтворювався в інтернеті.
6
Дочекайтеся закінчення завантаження, про що вас сповістить програма, і скопіюйте запропонований код вставки ролика на будь-який сайт.