Як видаляти часто відвідувані сторінки. Як видалити сторінки які ти відвідував.

В останніх версіях інтернет-браузера Google Chrome з'явилася можливість зберігати всі часто відвідувані сторінки . З одного боку - це добре, з іншого боку - не всім користувачам це до душі. Найчастіше одним комп'ютером користуються практично всі члени родини, що призводить до інтересу інших веб-перегляду. У зв'язку з цим, можна повністю відключити дану опцію браузера.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Google Chrome.
Інструкція
1
Для виконання очищення всіх переглянутих сторінок, натисніть на значок із зображенням гайкового ключа на головній панелі браузера. У контекстному меню виберіть пункт «Інструменти». Натисніть «Видалення даних веб-перегляду».
2
У вікні браузера виберіть пункт «Очистити історію переглядів". Натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
3
Для видалення певних записів з історії їх перегляду, натисніть на значок із зображенням гайкового ключа на головній панелі браузера. У контекстному меню виберіть пункт «Історія». Натисніть посилання «Змінити елементи», потім пункт «Видалення даних веб-перегляду».
4
Виберіть необхідні пункти у вікні, і натисніть «Видалити вибрані елементи». Натисніть посилання «Закінчити видалення елементів» для повернення в звичайний режим.
5
Для видалення всіх відвіданих сторінок, які відображаються при введенні назви сайту в адресному рядку, перейдіть до сторінки швидкого доступу, яку можна відкрити натисканням значка із зображенням плюса. Наведіть курсор на образ будь-якого сайту і натисніть хрестик в правому верхньому кутку цього вікна. При повторному появі цих сайтів на сторінці швидкого доступу, виконайте цю операцію ще раз або зробіть очищення історії браузера.
6
Також можна видалити історії всіх браузерів, якщо скористатися програмою Ccleaner.