Як викачати воду.

Викачати воду з плавального басейну або колодязя - справа неабияка. Тут парою відер ніяк не обійтися. Для відкачування значних обсягів води існують спеціальні насоси, окремі моделі яких відрізняються простотою використання, компактністю і надійністю.
Інструкція
1
Для того, щоб перекачати чисту або трохи забруднену воду , вам знадобиться дренажний занурювальний насос. Такий насос забезпечений вимикачем поплавкового типу, який здатний автоматично відключити пристрій при зниженні рівня води нижче допустимого. А при досягненні заданого рівня автоматика сама включає насос.
2
Погружной насос дуже зручний для відкачування води з плавальних споруд, очищення від води колодязів, погребів, при водозаборі з штучних резервуарів або річок. Він компактний і простий в обслуговуванні.
3
Такий насос цілком може бути застосований в системах поливу, а також для зниження рівня ґрунтових вод. Допустимо вміст механічних домішок в перекачується воді, іноді до 5% від обсягу води. Зазвичай існують обмеження на лінійні розміри сторонніх часток - не більше 5 мм. Враховуйте тільки, що дрібні камені і металеві предмети насосу не по зубам.
4
Звичайно ж, такий насос має цілком певну сферу застосування і не може бути використаний у виробництві будівельних робіт, а також при відкачуванні нечистот. Одна з переваг дренажного погружного насоса - захист від роботи без води, що допомагає запобігти його неправильну експлуатацію і вихід з ладу.
5
Найбільш часто корпус насосів виготовляється з пластику або нержавіючої сталі. Зустрічаються моделі з сірого чавуну. Таке виконання дозволяє забезпечити зануреними насосами високу надійність і довговічність навіть у непростих умовах експлуатації.
6
Вибираючи під свої потреби конкретну модель насоса для відкачування води, звертайте увагу на літерні позначення. Якщо букви відсутні, то агрегат виконаний з пластмаси і призначений для перекачування чистої або злегка забрудненої води. Буква «Н» позначає насос з «нержавійки», «Ф» - насос для перекачування сильно забруднених вод.