Як навчитися кунг-фу.

Останнім часом все більшої популярності набирають східні бойові мистецтва. Організовують безліч секцій, клубів, залів, де навчають дисциплін самооборони. Цьому присвячені численні книги, посібники та відео уроки для самостійного освоєння базовими навичками бойових мистецтв. Розглянемо переваги занять кунг-фу з викладачем і самостійно.
Інструкція
1
Кунг-фу з викладачем. Є багато способів оволодіти навичками кунг-фу . Найпростіший і ефективний - записатися на курси. Під спостереженням викладача ви маєте більше шансів на правильні дії. Тренер вкаже вам всі ваші помилки і покаже правильні рухи. До того ж ви будете займатися в парі, будь це ваш тренер або такий же учень, це дає перевагу відточувати майстерність на практіке.Самое головне - вибрати правильного викладача, тобто не теоретика, а практика. Вибирайте майстра, грунтуючись на його досвіді роботи, бойових нагородах і заслуги.
2
Кунг-фу самостійно. Якщо ви вирішили освоїти кунг-фу самостійно, то тут важливо правильно підібрати матеріал. Зараз в Інтернеті викладений великий асортимент безкоштовних матеріалів по даній темі. Скачайте підручники, попередньо почитавши про них відгуки на тематичних форумах.
3
Після прочитання теорії, займіться практикою. Запасіться відео матеріалами і починайте відпрацьовувати практичні вправи. Не намагайтеся повторити важкі трюки. Поступово переходите від простого до складного.
4
Підтримуйте себе у належній спортивній формі. Повісьте будинку грушу і відпрацьовуйте удари ногами і руками, уявляючи, що ви б'єте нападающего.Занімайтесь йогою або тай-цзи, щоб відпрацювати гнучкість і вміти ухилятися від ударов.Запісивайте свої заняття і переглядайте, щоб робити роботу над помилками. Попросіть друга навчатися цьому мистецтву разом з вами, щоб процес оволодіння проходив ефективніше.