Як підписати диск. Як підписати жорсткий диск.

Підключення до мережі інтернет на увазі не тільки спілкування в соціальних мережах або інтернет-пейджерах, але також перегляд новинок кіно, прослуховування останньої музики. Якщо копіювати все те, що вам сподобалося в мережі на свій комп'ютер - вам не вистачить всього дискового простору. Покупка нового жорсткого диска може вирішити проблему, але на короткий проміжок, до наступного наповнення жорсткого диска. Відмінним виходом зі сформованої ситуації може стати запис інформації на DVD-диски. Для зручної навігації по записаним дискам можна створити файл-каталог своїх дисків. Всі диски, які перебуватимуть у вашій колекції, бажано підписати одним з нижчеописаних способів.
Вам знадобиться
  • Спеціальний маркер, принтер для створення відбитка на дисках.
Інструкція
1
Найдешевшим варіантом підпису віх наявних дисків - це покупка спеціального маркера, створеного для всіх типів дисків. В принципі, для виконання написів цілком може підійти будь-який маркер, але не всі диски зроблені з однакового матеріалу. Спеціальний маркер стоїть недорого, в межах одного-двох доларів. Можна купити кілька маркерів різних кольорів. Диски, на яких будуть написи різних кольорів, ви точно не переплутаєш.
2
Альтернативним, але більш високим за ціною, буде покупка спеціального принтера, який створює картинку на диску. Звичайно, диск виглядає більш привабливим, але овчинка повинна коштувати вичинки. Якщо вас цікавить відтиск на декількох сотнях дисках, або ви займаєтеся розмноженням дисків, то ця покупка зможе виправдати себе, інакше ви зробите покупку в спад своєму бюджету.
3
Є лазерні принтери та струменеві принтери, які працюють з технологією відбитка. Їх робота полягає в тому, що вами завантажена картинка в редактор дисків, друкується на самому диску. Технологія не нова, але щороку привносить в неї свої нововведення. Приміром, існує принтер Casio CW-L300, який служить тільки для створення написів на дисках. В комплект цього апарату входить клавіатура формату Qwerty.
4
Він вміє підписувати будь-які диски, тобто виробляє друк на стікерах і поверхні дисків. Ідеальний варіант для середнього та малого бізнесу, більшість користувачів такого типу принтера - це фотографи та відеооператори. Принтер підключається до USB-порту комп'ютера, якщо на вбудованої клавіатурі не вистачає деяких символів. На диску він може розмістити близько 250 символів, вибудувавши їх в 8 рядків.