Як приховати кривизну ніг.

Форма ніг займає аж ніяк не останнє місце в образі красивої фігури. Ідеальні ніг і зустрічаються нечасто. Правильна їх форма є поєднанням трьох змикання: колін, щиколоток і м'яких тканин верхньої третини гомілки. Криві ніг і стають приводом для страждань, появи комплексів і великих емоційних проблем.
Інструкція
1
Часто причиною формування кривизни ніг є перенесений в дитинстві рахіт, гіпоксія плоду, його недоношеність, хвороби матері під час вагітності, а також спадковий фактор і неправильне харчування (нестача кальцію і фосфору) .Самая вірним і безпечним методом лікування для усунення даної проблеми вважається комплекс спеціальних фізичних вправ. Особливо це стосується удаваної кривизни. А поки від них настане довгоочікуваний результат, спробуйте приховувати недолік за допомогою правильно підібраний ніг про гардероба.
2
При «П» - образній формі ніг носите розкльошені від стегна або прямі брюки. Уникайте обтягуючих легінсів, лосин або джинсів. Останнє стосується і «О» - образної кривизни, коли змикаються тільки щиколотки. Не слід надягати і прямі спідниці до колін. Кращим варіантом тут буде її довжина до середини ікри.Прі «Х» - образній формі ніг , при якій сходяться разом тільки коліна, спідниця обов'язково повинна їх прикривати. Виключіть з гардероба кльош від колін.
3
Найбільш частим варіантом вважається помилкова кривизна ніг , визначається не з'єднанням один з одним верхньої третини частин гомілки. В цьому випадку ваш гардероб може бути різноманітнішим. При виборі суконь чи спідниць враховуйте такі нюанси: їх довжина повинна бути до колін або ньому ніг про вище. Моделі вибирайте прямі або завужені донизу. Уникайте довжини до середини ікри. Не соромтеся носити спідниці міні і максі. Адже при будь кривизні спідниця до п'ят завжди буде безпрограшним варіантом. А поєднання бофортів з міні-спідницею є самим справжнім порятунком для кривих ніг .При виборі чобіт перевагу віддавайте взуття, не сильно обтягує ваші ніг і. Зупиніться на замші або м'якої шкірі. Носіть чобітки з бахромою. Високі каблуки ще більше підкреслять кривизну ніг . Часто жінки почуваються в них незручно, ступають ніяково, що не розпрямляючи коліна, через що викривлення помітно ще больше.Тщательно вибирайте джинси. Краще зупиніться на прямих моделях або ньому ніг про розкльошують донизу. Не носіть джинси з вибіленими смугами, жовані брюки або занадто подовжені знизу. В них ваш силует буде спотворюватися, а ніг і здаватися ще кривее. Слідкуйте, щоб матеріал був досить щільним і добре тримав форму.Колготкі купуйте переважно темно-коричневих або чорним квітів. Можна спробувати колготки з великої геометрією або дрібним абстрактним малюнком. Важливу роль грає ваша постава і хода. Ходіть так, щоб відчувати, як коліна торкаються один одного. Відпрацюйте будинки для себе певну стійку. І головне - будьте в собі уверенной.Как бачите, різні поєднання колготок, спідниць, штанів і взуття допоможуть вам візуально скорегувати кривизну ніг . Повністю ж усунути проблему зможуть фізичні вправи.
Зверніть увагу
Уникайте поздовжніх смуг на одязі. Вони повторюють контури ніг, ще більше підкреслюючи їх кривизну. Мало того, вони привертають погляди сторонніх, що для вас менш бажано.
Корисна порада
Ви не залучите стільки уваги до своїх ніг, якщо не станете носити яскравий, помітну взуття або спідницю. Нехай все увагу буде сконцентровано на вашому сяючому обличчі.