Як зайти через проксі. Як зайти в мережеві настройки браузера.

Проксі-сервера являють собою комп'ютери, використовувані як проміжної ланки при транзитному завантаженні веб-сторінок з будь-якого сайту на ПК користувача. Подібні сервера грають роль посередників і дозволяють вирішувати багато мережеві задачі. Зокрема, за допомогою виходу через проксі можна залишатися в мережі анонімним користувачем на сайті або форумі. Зайти через проксі можна на будь-якому комп'ютері. Причому для цього не обов'язково змінювати загальні мережеві настройки ОС. Вихід через проксі забезпечується відповідною настроюванням параметрів браузера.
Інструкція
1
Запустіть браузер Mozilla Firefox. В головному меню браузера виберіть пункти «Інструменти» - «Налаштування». Запуститься вікно загальних установок програми.
2
Перейдіть в режим додаткових налаштувань. Для цього в даному вікні вгорі знайдіть список можливих налаштувань. Виділіть мишкою елемент «Додаткові». Нижче відобразиться відповідне вікно з настройками. Відкрийте в ньому вкладку «Мережа». Тут розташовуються мережеві настройки браузера. В розділі параметрів з'єднання з інтернетом натисніть кнопку «Налаштувати».
3
У новому вікні «Параметри з'єднання» задайте необхідний режим роботи через проксі-сервер. Для цього встановіть прапорець на один з можливих режимів, відображених в даному вікні. Якщо в загальних мережевих настройках вашої системи не вказані проксі-сервера, для роботи через проксі виберіть прапорець ручної настройки даного сервісу.
4
В полях різних протоколів проксі введіть IP-адреси, через які ви маєте намір виходити в мережу. Вкажіть в поле «Порт» поруч із кожним введенням адресою порти даних проксі-серверів. Якщо вам відомий URL-адресу для автоматичної настройки проксі, введіть його у відповідному полі внизу даної форми.
5
Для збереження внесених параметрів натисніть кнопку «Ок». Загалом вікні налаштувань також натисніть клавішу «Enter» або «Ок». Следующая будь-якої сторінки пройде через введений проксі-сервер.