Як відрегулювати обороти.

Якщо ви хочете відрегулювати обороти свого автомобіля, то зовсім не обов'язково звертатися за допомогою в центр технічного обслуговування. Якщо у вас карбюраторний двигун, ви цілком можете впоратися з цим завданням самостійно і всього лише за допомогою звичайної плоскої викрутки.
Вам знадобиться
  • - маленька плоска викрутка
  • - інструкція по експлуатації вашого автомобіля
Інструкція
1
Заведіть автомобіль і прогрійте його до робочої температури. Регулювати обороти варто тільки переконавшись у тому, що датчик температури показує оптимальний градус.
2
Заглушите двигун автомобіля і зніміть повітряний фільтр, який зазвичай розташовується прямо над карбюратором. Просто відкрутіть болти кріплень руками і підніміть деталь: вона повинна легко зніматися. Якщо до вашої моделі короба повітряного фільтра прикріплені трубки або шланги, то за допомогою викрутки послабте гвинти на хомутах і зніміть їх.
3
Знайдіть гвинти регулювання обертів. Найчастіше вони розташовані в передній нижній частині карбюратора. Той гвинт, що поменше відповідає за паливно-повітряну суміш, а той, що більше - власне за обороти холостого ходу. З їх допомогою ми всі і відрегулюємо.
4
Приступайте до регулювання. Запам'ятайте: якщо повертати гвинти за годинниковою стрілкою, то обороти двигуна впадуть, якщо проти годинникової стрілки - возрастут.Еслі ви не знайшли інструкцію з експлуатації свого автомобіля і не знаєте, які показники оборотів двигуна повинні бути на холостому ходу , то зробіть наступне: - поверніть обидва гвинта за допомогою плоскої викрутки за годинниковою стрілкою до упору (не перестарайтеся); - тепер поверніть обидва гвинта за годинниковою стрілкою на два з половиною обороту і заведіть двигун; - послухайте двигун: якщо мотор працює нерівно і чутні провали, продовжуйте потроху підкручувати гвинти за годинниковою стрілкою, поки холостий хід не стане ровним.Еслі ви знайшли інструкцію з експлуатації або просто знаєте оптимальні показники, то завдання спрощується: вам необхідно підкручувати гвинти доти, поки стрілка тахометра не встановиться у потрібну величину.
5
Заглушите двигун. Дайте автомобілю охолонути (це може зайняти кілька годин), а потім заведіть його знову для того, щоб перевірити результати своєї роботи.
Зверніть увагу
Проводите регулювання обертів двигуна тільки на добре прогрітому моторі.