Як в'язати протяжку на спицях. Протяжка спицями.

Протяжка, або простягнуті петлі - це особливий спосіб пров'язування петель, в результаті якого зменшується кількість петель, або ж кількість залишається колишнім, але міняється малюнок вязанного полотна. Протягання можна використовувати як в ажурному, так і в щільному в'язанні, а акуратне їх виконання дозволить вашої речі виглядати елегантно і красиво. Власноруч пов'язані речі значно урізноманітнюють ваш гардероб, допоможуть створити свій неповторний, індивідуальний стиль, а акуратне їх виконання багато в чому буде залежати від вашої майстерності та уважності.
Вам знадобиться
  • Спиці, нитки.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно скоротити кількість петель у виробі, тоді пров'яжіть три лицьові петлі.
2
Першу лицьову петлю (вважайте справа наліво) підхопите кінцем лівої спиці і їй же простягають в петлю зліва направо з лицьового боку.
3
Відтягніть Провязав петлю трохи на себе і простягніть в неї дві залишилися петлі.
4
Першу петлю зніміть з лівої спиці - кількість петель в ряду скоротиться на одну.
5
Якщо вам не потрібно скорочення петель, тоді залиште першу петлю на лівій спиці, притисніть її пальцем і пров'яжіть. В результаті отримаєте необхідний по малюнку рельєф.
Зверніть увагу
Якщо ви є починаючої в'язальницею, почніть з найпростіших моделей, які потребують складних схем і малюнків.
Корисна порада
В деяких виданнях часом зустрічається плутанина в термінах простягнута петля, протягання, подвійна протяжка, схрещена протяжка, тому, щоб уникнути помилки, в першу чергу читайте схеми виробів.