Як створити базу даних.

Реляційна СУБД Microsoft Access являє собою призначену для користувача середовище для роботи з базами даних. Вона дозволяє зберігати і систематизувати різноманітну інформацію, представлену в табличному вигляді. В Access закладені широкі можливості задач вибірки, різних форм введення та обробки даних, а також виведення їх як звітів. При цьому СУБД є багато користувачів, інтерактивною і зручним середовищем для створення БД. Створення бази в Access, як і більшість інших операцій, автоматизовано, що не скасовує можливості «ручного» режиму роботи.
Вам знадобиться
  • додаток Microsoft Access
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Access. В головному меню програми виберіть пункти «Файл» - «Створити ...». З'явиться керуюча панель програми. Клацніть на ній рядок «Нова база даних».
2
Введіть у вікні вибору файлу каталог та ім'я нової бази даних. Для запису файлу натисніть кнопку «Ок» - в робочій області програми відобразиться макет нової бази даних.
3
Додайте першу таблицю в базу . Для цього виберіть у списку об'єктів рядок «Таблиці». Зліва у вікні з'явиться список можливих режимів роботи. Проведіть мишкою подвійне клацання на рядку «Створення таблиці за допомогою майстра». Запуститься майстер створення таблиці.
4
Майстер створення таблиці надасть вам можливість вибрати макет нової таблиці з типового набору. Додайте в створювану таблицю потрібні вам поля за допомогою стрілок «>» і «<». Перейдіть на наступний крок майстра, натисканням кнопки «Далі».
5
Введіть ім'я створюваної таблиці і потім завершіть роботу майстра за допомогою кнопки «Готово». У робочій області вашої бази даних відобразиться новий запис, відповідна створеної таблиці. База даних з однією таблицею створена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oLhOaB-QDp8
Корисна порада
Після додавання в створену базу даних як мінімум однієї таблиці, можна працювати з введеною інформацією: задавати запити, будувати звіти, форми і створювати інші елементи СУБД Access.