Як описати програму.

Кожен користувач перед скачуванням і установкою нової програми читає її опис. По суті, опис виконує в числі інших і рекламну функцію, розповідаючи про переваги програми і переконуючи користувача в її необхідності. Насправді описати програму нескладно. Для цього можна дотримуватися універсального плану, який дозволяє послідовно розкрити її можливості і переваги.
Інструкція
1
Щоб описати програму , почніть з загального вступу. Опишіть основну проблему, з якою стикається користувач. Природно, це має бути та сама проблема, яку і вирішує описувана програма. До речі це хороший спосіб відразу ж окреслити цільову аудиторію користувачів. Ті, кому вона буде корисна і необхідна, її завантажать або куплять. Інші ж користувачі заощадять час і не стануть далі читати. Також у вступі коротко опишіть основні можливості програми. Для цього достатньо 1-2 пропозицій.
2
Вкажіть системні вимоги до комп'ютерного обладнання. Щоб найбільш повно описати програму , зробіть градацію. Розпишіть мінімальні вимоги і вимоги для комфортної роботи.
3
Опишіть інтерфейс і робочий простір. Щоб описати програму більш наочно, використовуйте скріншоти різних її робочих вікон і станів. Опишіть основні панелі інструментів, розташування пунктів меню, рядка станів і т.п.
4
Неможливо описати програму , що не розповівши докладно про її основні функції. Це можна зробити у вигляді списку або переліку. Однак важливо в даному пункті дотримуватися конкретику. Приміром, фраза «ефективна робота з проектами» не несе в собі ніякого смислового навантаження. Точніше, смислове навантаження, звичайно, є, але вона відносна і не повідомляє читачеві ніяких фактів.
5
Вказавши основні функції програми, розпишіть її додаткові функції, які можуть бути особливо зручні і корисні користувачеві. Наприклад, це можуть бути можливості швидкої інтеграції з іншим програмним забезпеченням, поліпшення в швидкості роботи, зручні для використання елементи дизайну і т.д.
6
Щоб описати програму нової версії, розкажіть про ті зміни, які вона зазнала з моменту її попереднього оновлення. Опишіть, який функціонал був прибраний, які проблеми вирішені, що з'явилося нового, що було змінено, доопрацьовано і поліпшено. Відмінності від минулих версій теж можна у вигляді списку.
7
Зробіть висновок, у якому ще раз підкресліть цільову аудиторію і основне призначення програми, згадавши її виграшні сторони.