Як підключити комп'ютер до інтернету.

Складно уявити сучасний комп'ютер без стабільного і коректного підключення до інтернету - власник комп'ютер а, який не має виходу в мережу, відчуває масу незручностей, і тому, якщо у вас є комп'ютер , що не підключений до мережі, ви можете легко виправити цю ситуацію. Налаштування інтернету в операційній системі Windows XP досить проста, а також вона дозволяє не тільки підключити до інтернету один комп'ютер , а й об'єднати одразу кілька комп'ютер ов в локальну мережу.
Інструкція
1
Для підключення до мережі комп'ютер повинен бути оснащений мережевою картою. Якщо ви хочете підключити до комп'ютер у ще кілька машин, на ньому повинна бути встановлена друга мережева карта.
2
Набудовуйте інтернет, перебуваючи в облікового запису адміністратора. Відкрийте Пуск і зайдіть в панель управління. Потім відкрийте розділ «Мережа та підключення до інтернету». У вікні, виберіть розділ «Мережеві підключення». Виберіть потрібне підключення зі списку і клацніть на ньому правою кнопкою миші, а потім виберіть властивості.
3
У вікні властивостей відкрийте вкладку «Додатково» і на вкладці «Загальний доступ до підключення інтернету" поставте галочку у рядки «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету з даного комп'ютер а ». Також встановіть галочку у рядки «Встановлювати виклик на вимогу». Підтвердіть всі зміни.
4
Вашої мережевий карті буде призначений локальний IP-адресу 192.168.0.1, а також маска підмережі 255.255.255.0.Для того щоб підключити до інтернету будь-який інший комп'ютер , об'єднаний в мережу з комп'ютер ом-сервером, налаштуйте його, увійшовши через обліковий запис адміністратора.
5
В панелі управління другого комп'ютер а відкрийте розділ мережевих підключень і клацніть правою кнопкою миші на підключенні по локальній мережі, щоб викликати властивості.
6
У властивостях відкрийте вкладку «Загальні» і потім викличте властивості протоколу інтернету TCP/IP. Встановіть значення «Отримати IP-адресу автоматично», натисніть ОК. Також ви можете встановити IP-адресу вручну - якщо адреса основного комп'ютер а 192.168.0.1, то адреса другого комп'ютер а буде наступним - 192.168.0.2. Натисніть ОК і закрийте панель управління.
7
Також для підключення до мережі ви можете запустити автоматичний майстер підключення до інтернету, наявний в розділі мережевих підключень в панелі управління.