Як дати безкоштовне обьявление.

Причини подати оголошення можуть бути самими різними. Це продаж або купівля будь-якої речі, надання своїх послуг, або бажання подарувати комусь маленьких щенят. А коли немає можливості заплатити за оголошення, необхідно шукати альтернативу. Їй служать різні варіанти безкоштовних оголошень в газетах і на сайтах.
Інструкція
1
У будь-якому місті є газети, які друкують безкоштовні оголошення. Подати заявку, щоб надрукували ваше, найчастіше можна через сайт обраного видання. Якщо на сайті така функція відсутня, знайдіть в розділі з оголошеннями телефон, за яким можна навести довідки. Після цього вам необхідно дізнатися стандарти подачі оголошень конкретного видання. В деяких газетах певні рубрики є платними.
2
Завдяки розвитку і популяризації інтернету, найбільш простий і дієвий спосіб подати безкоштовне оголошення - опублікувати його в мережі. Сьогодні існує безліч спеціальних сайтів з класифікаціями по містах, регіонах і навіть країнам (зазвичай, ближнього зарубіжжя). На таких сайтах для подачі оголошення необхідно пройти швидку процедуру реєстрації. Потім за допомогою спеціального розділу на сайті заповніть заявку.
3
З іншого боку, можна звернутися до місцевих або тематичним інтернет-форумам. Ідеальний варіант - коли всі разом. На таких ресурсах, як правило, немає жорстких рамок і спеціальних норм для оформлення оголошення. Просто створюєте тему, або повідомлення в спеціальній темі.
Зверніть увагу
Якщо ви подаєте оголошення про продаж, вам знадобиться фотографія пропонованого вами товару.
Корисна порада
Якщо ви хочете продати що-небудь подорожче, можете спробувати зробити це на одному з інтернет-аукціонів. Найбільшим у світі є Ebay.com, але існує також безліч аналогів, в тому числі російськомовних.