Як перевірити інтернет-з'єднання.

Перевірити швидкість інтернет-з'єднання зараз дуже просто. Займає ця процедура всього хвилину. Зараз цей сервіс пропонують багато сайтів. Давайте розглянемо на прикладі одного з них, як це зробити.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно скористатися спеціальним сервісом. Ви можете вибрати сервіс на свій смак. Найдоступніший і простий, наданий відомою компанією Яндекс, називається "Я в інтернеті!".
Інструкція
1
Перед визначенням швидкості інтернет - з'єднання обов'язково перевірте свій ПК на віруси. Це потрібно зробити обов'язково. Віруси та інші шкідливі програми можуть дуже гальмувати роботу інтернету і безпосередньо впливати на його швидкість. Якщо антивірус виявив віруси в вашому ПК - видаліть їх.
2
Тільки після перевірки вимкніть антивіруси, і всі встановлені мережеві програми.
3
Клацніть правою кнопкою мишки по мережевому підключенню «Стан». Подивіться, як себе ведуть прийняті і відправлені пакети. Якщо їх число безупинно зростає - значить або в ПК залишився вірус, або включена мережева програма. Перевір ті свій комп'ютер ще раз на віруси, і відключіть мережеві програми, фаєрволи, і торренти.
4
Перейдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!" і натисніть на опцію "Виміряти швидкість". Процес визначення займе хвилину - і ви побачите, яка швидкість вашого інтернет-з'єднання в даний момент.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=esAUwAn66SE
Зверніть увагу
Такі сервіси зазвичай надають можливість визначати й інші параметри ПК.
Корисна порада
Ви можете перевірити свою швидкість на даному сервісі, а потім зробити те ж саме за допомогою іншого. Порівняйте результати і виберіть для себе той сервіс, який вам більше сподобався.