Як подивитися, де моя посилка. Де посилка на карті.

Нові технології значно спрощують наше життя і допомагають отримати актуальну інформацію з найрізноманітніших питань. Одне з останніх нововведень - сервіс для відстеження відправленої або очікуваної посилки. З його допомогою ви в будь-який момент зможете отримати актуальну інформацію про місцезнаходження вашої посилки.
Інструкція
1
На сайті ви зможете миттєво дізнатися, де в даний момент знаходиться посилка, відправлена поштою Росії, України, Казахстану, Китаю, Гонконгу і США, а також замовити SMS повідомлення для відстеження статусу посилки. При бажанні ви зможете подивитися на шлях вашої посилки на карті.
2
Для отримання інформації про місцезнаходження посилки, введіть в поле пошуку 13-значний номер поштового відстеження. Натисніть клавішу введення, щоб отримати відповідь на запит. На новій сторінці ви отримаєте вичерпну інформацію про рух вашої посилки.
3
Якщо ви бажаєте отримувати SMS-повідомлення про зміну статусу (прибуття в місце транзиту, сортування, вручення адресату тощо) посилки, вам потрібно зареєструватися на сайті і оплатити послугу (20 р. За один номер відстеження) за допомогою SMS, Webmoney або банківської карти. Після відправки запиту за номером, клацніть на кнопці із зображенням конверта і активуйте SMS-повідомлення. З цього вам будуть приходити повідомлення після кожної зміни статусу посилки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rScXhEEfxaU