Як додати в аську друзів. Як знайти друзів в асьці через їх номер.

Додаток ICQ, більш відоме серед користувачів, як «Аська», на сьогоднішній день є найбільш популярною програмою, що дозволяє людині безкоштовно спілкуватися в інтернеті. Однак щоб почати спілкування з ким-небудь, спочатку потрібно додати співрозмовника в свій контакт-лист.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, ICQ-клієнт.
Інструкція
1
Якщо аська ще не встановлена на вашому комп'ютері, її потрібно встановити. Інсталяційний пакет ви зможете з легкістю знайти в інтернеті. Для цього введіть у поле пошукової системи наступний запит: «завантажити ICQ», або ж «скачати аську ». Після того, як ви скачаєте на ПК інсталяційний клієнт, двічі клікніть на ньому мишкою. Під час інсталяції ви можете призначити свій шлях установки, а також змінити інші її параметри (установка пошуку за замовчуванням і т.д).
2
Після того, як ви встановите програму на свій комп'ютер, запустіть її і виберіть пункт «Реєстрація». Заповніть всі поля у вікні,, а також придумайте складний пароль для входу в програму. Після заповнення необхідних полів, на вказану вами адресу електронної пошти прийде лист. В даному листі ви знайдете посилання, перейшовши за яким, ви активуєте свій ICQ-профіль.
3
Увійдіть в програму і натисніть у вікні, кнопку «Меню». Тут вам потрібно вибрати пункт «Додати новий контакт». Клікніть по ньому і дочекайтеся відкриття нового вікна. У вікні, вам потрібно ввести номер ICQ вашого друга і натиснути кнопку «Знайти». Після того, як програма знайде потрібного вам людини, натисніть кнопку «Додати» навпроти його псевдоніма. Таким чином, користувач буде додано до вашу книгу контактів.