Як замінити кульову опору. Як поміняти кульову на ваз 2110.

Незначні зазори, що утворилися внаслідок зносу в шарнірах кульових опор, знижують надійність кріплення опорної стійки колеса. Слабко виражений, ледь чутний, стукіт кульової опори під час руху автомобіля, візуально проявляється в підвищеному зносі бічній поверхні покришки колеса.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 19 мм,
  • - гайкові ключі 12х13 мм - 2 шт.,
  • - знімач для кульових опор,
  • - монтування.
Інструкція
1
Досвідчений автомобіліст відразу зверне увагу на прояв дефектів подібного роду. І при першій же можливості приступить до виявлення причин інтенсивного зносу колеса, або коліс.
2
Як правило, вина за появу ознак нерівномірного зносу автопокришок покладається на знос шарнірних вузлів рульового механізму або підвіски. І цілком ймовірно, що утворився люфт в кульовій опорі і став виною плачевних результатів. Але щоб самостійно поміняти кульову опору , потрібно зовсім небагато часу, а також місце в гаражі.
3
Помістивши автомобіль на оглядову яму, відкручується гайка кріплення пальця кульової опори до важеля підвіски.
4
Потім откручиваются два болта кріплення самої опори. Після чого, за допомогою знімача, кульова опора видавлюється зі свого місця зчленування з важелем.
5
Використовуючи монтировку, важіль отдавлівается вниз, і зношена опора комфортно витягується.
6
Палець нової запчастини змащують невеликим кількістю мастила, бажано жирової і тугоплавкої, і на шарнір надівається новий пильовик, акуратно задавлений до нижньої кромки посадкового місця, проточенной в корпусі кульової опори.
7
Все подальші складальні дії виконуються у зворотній послідовності.
Корисна порада
Для збільшення терміну служби гумового пильовика кульової опори, його зовнішню поверхню змащують силіконовим мастилом.