Як перемогти конкурентів.

Конкуренція червоною лінією проходить через усе наше життя. Ми стикаємося з нею як в особистих відносинах, так і в робочому середовищі, у сфері бізнесу, в міжособистісних стосунках. І кожен раз перед нами стоїть одна і та ж завдання - бути на коні, пройти по головах усіх суперників і першим прийти до заповітного призу.
Інструкція
1
В першу чергу, необхідно визначити кінцеву мету, за яку ви боретеся. Звичайно, можна відмести цей крок, адже найчастіше все і так зрозуміло, але задумайтеся, чи є та мета, яку ви собі поставили, кінцевою? Ті дороги, на яких ми стикаємося з конкурентами, кудись ведуть, і нам критично важливо не обійти конкурента в тут і зараз, а добитися результату.
2
Вивчіть своїх конкурентів . По можливості, зав'яжіть з ними дружні зв'язки. Ні в якому разі не заявляйте про те, що ви конкуренти першим, витримуйте лінію партнерства, напирайте на те, що по суті ви робите одне і те ж справа. Якщо ж вас вже розцінюють як конкурента, переконайте суперника в тому, що вам практично нічого йому протиставити. Приспите їх пильність і зберіть інформацію.
3
Проаналізуйте ті шляхи, якими ваші конкуренти не підуть. Після цього виберіть з них найкоротший і оцініть можливість того, що ви можете по ньому піти. Пам'ятайте, що відкрите зіткнення виснажить обидві сторони, в той час як ухилення від прямого конфлікту заощадить вам сили і час.
4
У випадку, якщо мета настільки масштабна, що швидке досягнення мети неможливо, вивчіть досконально всі особливості мети. Знайдіть ту дорогу, яку ви можете використовувати максимально ефективно. Захопіть і утримуйте вашу мету, попереджаючи дії конкурентів .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zYUbnOHIYHU
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що компроміс застосуємо тільки в разі, якщо вам потрібно виграти час.