Як пофарбувати салон.

Сірий або чорний колір пластика інтер'єру авто швидко набридає. В такому випадку є кілька виходів. Наприклад, можна обтягнути окремі пластикові елементи алькантарою, або придбати комплект фактурних накладок і т.п. Однак у другому варіанті імітація буде не дуже реалістична й переконлива. Виняток становлять лише дорогі фірмові накладки. Але є й бюджетний спосіб - пофарбувати салон .
Інструкція
1
В принципі, ви можете придбати спеціальну фарбу Folia Tec. Однак, вона коштує чимало і, до того ж, поставляється тільки на замовлення. Тому поговоримо про бюджетний способі фарбуванні салон а при збереженні оптимальної якості.
2
Для цього в магазині лакофарбових матеріалів знаходимо: 1-2 балончика пластифікатора, 2 балончика фарби (наприклад, "під титан") і якнайбільше лаку. Цього достатньо, щоб пофарбувати центральну консоль, панель приладів, окантовки воздуховодов і ручок дверей.
3
Процес фарбування салон а більш ніж простий. Потрібно нанести 2 шари пластифікатора, а після його висихання - фарбу в кілька шарів. При цьому, само собою, вичікуючи після нанесення кожного шару приблизно 10-15 хвилин.
4
Потім наносимо шар лаку. На поверхні, які мають частий контакт з пальцями, наносимо лаку побільше. А, приміром, накладку панелі приладів - тільки одним шаром для вирівнювання відтінку. Головне в фарбуванні - це не перестаратися. При грамотному же нанесенні фарба триматиметься достатньо довго.