Як порахувати витрату бензину. порахувати витрату палива.

У багатьох людей в наш час є автомобіль, але не багато хто знає, як порахувати свій витрата на паливо. При нинішніх цінах ця тема стала досить актуальною. Кілька прикладів того, як можна порахувати витрата палива.
Інструкція
1
Щоб порахувати витрата бензину, найпростіше встановити в автомобіль маршрутний комп'ютер. Спосіб, звичайно найпростіший, але не дуже надійний. Сучасні системи дають інформацію, досить наближену до достовірними даними, але більшість апаратів продовжують безсовісно брехати.
2
Щоб порахувати витрата бензину, прощу все встановити в автомобіль маршрутний комп'ютер. Спосіб, звичайно найпростіший, але не дуже надійний. Сучасні системи дають інформацію, досить наближену до достовірними даними, але більшість апаратів продовжують безсовісно і підло брехати.
3
ам необхідно їздити до тих пір, поки на панелі не загориться червона лампочка, що сповіщає про те, що бензин закінчується. Відвідайте заправку - тут важливо, щоб бензину все-таки вистачило до найближчої заправної станції. Залийте повний бак і засічіть показання одометра. Далі необхідно проїхати сто кілометрів і знову заїхати на заправку, щоб наповнити бак доверху. Тепер оцініть кількість заправленого палива - цей показник і буде вашим витрата ом на сотню кілометрів. Однак на практиці проїхати рівно сто кілометрів і опинитися на заправці - досить проблематично.
4
Проїхати можна будь-яку кількість кілометрів і виконати ті ж маніпуляції, після розрахувати витрата за допомогою цієї пропорціі.Напрімер, ви проїхали 115 кілометрів. На заправці залили 13 літрів. Тепер виробляємо розрахунок. # 115 км -13 літрів, # 100 км - Х літров.Такім чином: Х = 1300/115 = 11,3 літрів на 100 км.Вот він ваш витрата : 11,3 літрів на 100 км .
5
Необхідно частіше робити такі заміри. Вони дадуть вам уявлення про технічний стан вашого автомобіля. А раз попереджений - значить захищений.
Зверніть увагу
Значить якщо не всі знають, а напевно такі є)), пишу формулу. витрата на 100км = (100км * колличество заправленого бензину)/пробіг на заправленому бензині. Приклад: витрата на 100км = (100км * (припустимо заправив 15 л)) і ділимо на пробіг (допустіп пробежаліна цих 15 літрах 200 км) = 7,5л Хлопців, порахував вартість 100км на газу і на бензині ...
Корисна порада
Як порахувати витрату палива. Проблема витрати палива хвилює кожного, у кого є автомобіль. Але про це трохи пізніше, а поки давайте розберемося, чому може збільшуватися витрата палива і що взагалі на нього впливає. Всі причини можна розділити на суб'єктивні і об'єктивні. Перші - це ті, які впливають на витрату по «нашої вини», і ми можемо на них вплинути.
Кожен водій під впливом все наростаючих цін на бензин напевно стикався з питанням розрахунку витрати палива. Особливо якщо він зібрався в довгу дорогу і має обмежений бюджет.

Як розраховується витрата палива

Способів обліку витрати безліч. Існують спеціальні GPS датчики зі своїм уровнемером, який встановлюється в бензобак. Таким чином, комп'ютер блоку GPS веде облік витрати палива і пройдену відстань, а потім отримує витрата.
Датчики з уровнемером встановлюють компанії вантажоперевезень, та й коштують вони недешево.
Інший спосіб більш простий і надійний. Якщо в автомобілі немає GPS системи, про яку писалося вище, або не встановлений бортовий комп'ютер, то насамперед потрібно відправитися на АЗС і залити повний бак. Потім виставити лічильник пробігу (якщо такий є) на 0 або записати поточний загальний пробіг автомобіля. Ну, і відповідно, тепер потрібно дочекатися моменту, коли бензин в баку вичерпається, і по пробігу можна буде розрахувати витрати. Правда, вимірювання будуть не дуже точними, тому що на них буде впливати безліч інших факторів, таких як пробки, зупинки на світлофорах або ж, якщо завмер проводився взимку, то прогрів автомобіля. Але можна підвищити точність такого способу, якщо залити в бак меншу кількість, наприклад літрів 15 -20, і заодно взяти собою каністру з бензином, щоб в разі чого долити, а потім виїхати на трасу. Але перед усім цим також зафіксувати пробіг і кількість бензину. Такий розрахунок буде точніше, бо перешкод для руху на трасі менше і тому що кількість перемикання передач буде менше, відповідно менше стрибків оборотів двигуна. До речі, варто зауважити, що бортові комп'ютери не завжди показують вірні витрата, особливо це стосується тих, яких в автомобілі не передбачено в заводській комплектації і які були встановлені вручну.
Навіть якщо в авто є бортовий комп'ютер, варто перевірити його будь-яким запропонованим способом і звірити отримані розрахунки і розрахунки комп'ютера.
Останній спосіб «дідівський». Принцип розрахунків майже той самий. Потрібно залити в бак деяка кількість бензину, потім проїхати 10 кілометрів по дорозі з декількох типів, наприклад, місто, пересічена місцевість, траса. А потім виміряти, скільки палива було витрачено.

Витрата палива в залежності від марки авто

Ну, а взагалі зазвичай витрата певного автомобіля вказується його ж виробником, та й в інтернеті можна знайти витрату будь-якої моделі і типу двигуна. Наприклад, витрата усіма відомої дев'ятки, а саме ВАЗ -21093 з 8 - ми клапанним інжекторним двигуном і робочим об'ємом 1.5 літра по трасі на 100 км від 5,3 до 7 літрів, а по місту від 8 до 12,5 літра.