Як організувати будівництво.

Перед тим, як планувати будівництво будинку, купіть підходящу ділянку для будівництва з хорошими під'їзними шляхами і можливістю підключення комунікацій. Оформіть його у власність і отримаєте дозвільні документи на будівництво . Тільки після даних дій можна подумати про організацію самого будівництва.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -договору купівлі - продажу
  • -Свідоцтво про власність
  • -архітекторскій проект
  • -підписи адміністрації, комунальних служб, пожежної охорони
  • -Паспорт на будівництво
  • -договору підряду з будівельною організацією
Інструкція
1
Для оформлення ділянки у власність договір купівлі-продажу потрібно зареєструвати в державному реєстраційному центрі та отримати свідоцтво про право власності на земельну ділянку на ваше ім'я.
2
Запросіть на ділянку професійного архітектора для розробки архітекторського проекту будівництва та проекту підведення інженерних комунікацій.
3
С виконаними проектами та свідоцтвом про право власності зверніться у відділ архітектури та містобудування вашого району. Ваш проект огляне головний архітектор і вам складуть документ, який необхідно зарезервувати в місцевій адміністрації, в організації комунальних служб яким належить даний район і в пожежній охороні.
4
С проставленими підписами і печатками відповідних організацій знову зверніться у відділ архітектури та містобудування району. Вам виготовлять дозвільні документи і паспорт на будівництво , дія якого закінчується через 10 років. Через вказаний проміжок часу будинок потрібно ввести в експлуатацію або отримати продовження терміну дозвільних документів і будівельного паспорта.
5
Після оформлення всіх документів на будівництво зверніться в ліцензовану будівельну компанію. Краще її знайти за рекомендацією друзів або знайомих. Найнявши, для будівництва відповідального і професійного виконроба вам не доведеться більше турбуватися ні про що. Всю закупівлю матеріалів їх розташування, укладку, зберігання і розпорядження будівництво м виконроб візьме на себе. Вам доведеться тільки періодично відвідувати будівельний майданчик, щоб бути в курсі просування справ і вчасно вносити грошові кошти на закупівлю будівельних матеріалів та оплату будівельникам.
6
Найнята бригада будівельників закінчить будівництво під ключ за короткий проміжок часу, і вам не потрібно буде продовжувати дозвільні документи на будівництво .