Як лікувати перелом кістки.

Перелом - це часткове або повне порушення цілісності кістки. Перелом и виникають при травмах, а також при захворюваннях, які сприяють руйнуванню кісткової тканини. Для того, щоб наслідки перелому були мінімальні, необхідно знати як правильно лікувати пошкоджену кістку.
Інструкція
1
Лікування перелому починається з надання першої медичної допомоги. Необхідно визначитися, який перелом перед вами відкритий або закритий. При закритому цілісність шкірного покриву не порушена, при відкритому видна рана, можливо з стирчать уламками кістки.
2
Викличте швидку. Потім необхідно зафіксувати пошкоджену кінцівку так, щоб вона була нерухома. Для цього підійдуть будь-які підручні засоби ніби дощок і бинтів. Якщо перелом відкритий, то необхідно накласти на рану стерильну пов'язку і дочекатися приїзду швидкої допомоги. Якщо спостерігається сильна кровотеча, то необхідно накласти джгут вище пошкодженого місця (не забудьте написати на ньому час накладення). Пам'ятайте, що в теплу погоду джгут накладають не більше, ніж на 2 години, а в холодну на 30-40 хвилин.
3
До приїзду швидкої постарайтеся заспокоїти людину, говоріть з ним. При травмах психологічна допомога дуже важлива, так як потерпілий відчуває сильний біль і стрес.
4
Швидка доставить людини в лікарню, де лікар-травматолог огляне його і призначить лікування. Як правило, всі пацієнти проходять рентген, який показує складність перелому. При закритому переломі лікар поєднає кістка і накладе гіпсову пов'язку. Якщо перелом відкритий, то знадобитися більш серйозне хірургічне втручання. Можливо, що людині знадобитися остеосинтез - з'єднання осколків кістки за допомогою спеціальних штифтів.
5
Після того, як цілісність кістки відновлена, починається період реабілітації, під час якого кістка зростається. Цей період триває від декількох тижнів до декількох місяців.
6
Під час реабілітації після перелому необхідно допомогти своєму організму швидше відновитися. Для цього приділіть особливу увагу харчуванню: їжте побільше білкової їжі, а також продуктів, в яких міститься кальцій (сир, сир, кисломолочні продукти).
7
Остаточний період реабілітації включає в себе лікувальну фізкультуру і фізіотерапію. Ці процедури вам повинен призначити лікуючий лікар.