Як підключити мережеву плату.

Основним пристроєм для передачі даних по інтернету або локальної мережі є мережна карта. Все мережеві адаптери діляться на два основних типи: внутрішні та зовнішні мережеві карти. Внутрішні встановлюються в порти формату PCI на материнській платі, а зовнішні - у вільні порти USB на комп'ютері або ноутбуці. Мережеві карти формату PCI діляться на два види: одноканальні і багатоканальні. Відрізняються вони лише кількістю слотів для підключення мережевого кабелю. Краще використовувати багатоканальні мережеві карти, тому що в багатьох системних блоках не так багато слотів PCI, а вони вам можуть ще знадобитися для підключення інших пристроїв.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка
Інструкція
1
Коли мова йде про ноутбук, єдине доступне рішення - використовувати USB-мережеву карту. Пристрій не зовсім зручне, тому радимо користуватися ним у разі, коли ваш вбудовані мережевий адаптер зламався, або вам потрібно кілька мережевих карт. Вставте USB мережевий адаптер у вільний слот на ноутбуці і дочекайтеся, поки Windows підбере необхідні драйвери. Якщо цього не сталося - встановіть драйвери, що йдуть в комплекті з адаптером.
2
При підключенні мережевої карти до комп'ютера є два варіанти: використання адаптера USB, як це описано в першому кроці, або підключення мережевої карти формату PCI. Щоб встановити плату PCI, вам потрібно відкрити системний блок, вибрати один з вільних слотів, продути його або позбавити від пилу іншим способом і вставити мережеву карту так, щоб сторона з роз'ємом під кабель виявилася зовні.
3
Після установки мережевої карти формату PCI, потрібно включити комп'ютер і дочекатися, поки Windows встановить необхідні драйвери. Пам'ятайте, що далеко не завжди, програмне забезпечення, наданий з, має найновішу версію. Саме тому іноді можна довіритися автоматичному підбору драйверів системою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3joiMM2pwvE