Як оформляти новини.

Новини оточують нас скрізь. Екрани телевізорів і моніторів, мобільні телефони, газети і радіо - в будь-який момент можна дізнатися про останні події в світі. А з розвитком інтернету створювати новини тепер в змозі будь-яка людина, що має базові письменницькі навички. Проте, є певні стандарти по оформленню новин, яких необхідно дотримуватися.
Інструкція
1
Щоб почати писати новини для свого сайту або блогу, запам'ятайте основні питання, на які відповідає будь-який інформаційний текст. Це: Що? Хто? Де? Коли? Як? Чому ?. Залежно від новини, відповіді на деякі з цих питань можуть бути відсутні.
2
В оформленні новини зазвичай використовується структура такого типу, де найважливіша інформація знаходиться на початку. В першу чергу розповідається, що і де відбулося, а вже потім описуються обставини події події. Такий метод називається "перевернута піраміда".
3
Новина повинна бути короткою, ясною і емоційно стриманою. При оформленні зазвичай вказуються використані джерела інформації. У тексті не повинно бути жаргону і канцеляризмів.
4
Якщо ви пишіть новину для публікації в інтернеті, необхідно пам'ятати про ключові слова. Адже в інтернеті текст переглядають не тільки користувачі, але і пошукові машини. Тому при оформленні новини важливі ключові слова використовуйте в заголовках і короткий зміст.
Зверніть увагу
В новинах не повинно бути "води". Зайва інформація відволікає від сенсу і заважає сприйняттю тексту.
Корисна порада
Ключові слова можна виділити курсивом, щоб читачеві було легше на них орієнтуватися.