Як покласти плінтус. Як класти плінтус на виступаючий кут.

Для того щоб закрити некрасиві і десь нерівні щілини між стіною і підлогою, уникати попадання пилу і бруду під підлогу, приховати всілякі дроти і кабелі, додати кімнаті завершений, естетичний вигляд використовують плінтус . Його функціональність і довговічність безпосередньо залежать від того, наскільки правильно він укладений. Розкриємо деякі секрети.
Інструкція
1
Плінтуси бувають декількох видів, залежно від чого і слід вибирати спосіб укладання. Не залежить від виду плінтус ов тільки час, тобто укладати плінтус и слід виключно після всіх робіт з монтажу підлоги і обробці стен.Так, плінтус и розрізняють: За матеріалом виготовлення-дерев'яні; - пластмасові; - шпоновані; - з ПВХ.
2
За технологією укладання, про яку піде мова ніже.Деревянний тип плінтус ов прикріплюється за допомогою спеціальних цвяхів. При цьому цвяхи мають бути в діаметрі до 1,5 мм і мати довжину до 4 см.
3
Дотримуйтесь відстань між цвяхами: інтервал - приблизно 30 см.Еслі стіни вашого будинку зроблені з каменю, то встановлювати плінтус слід трохи іншим способом із застосуванням шурупів. Для цього висвердлите дірку в стіні, в неї вставте пробку або дерев'яний кілочок, після чого вкрутите сам шуруп.
4
Слід знати, що в даних процедурах, як у першому, так і другому варіанті капелюшки шурупів і цвяхів повинні бути на поверхні плінтус а, чи не втиснули всередину. Для обрізки плінтус а застосовуйте різак.
5
Встановлюйте плінтус так, щоб у місцях стикування не було ніяких зазорів.
6
Пластикові плінтус и вимагають трохи іншої установки, як правило, їх зміцнити може будь, без певних знань будівництва та навичок обробки.
7
Тут не потрібно буде підганяти плінтус , і обрізати його, боячись за кути стикування і їх якість. Такі плінтус и встановлюються зі спеціальними пластиковими заглушками в тон плінтус а на кутах. Вони приховують всі неточності кутів. Профіль такого плінтус а кріпиться і до стіни, і до полу.Здесь все дуже просто: просвердлите отвір, вставите дюбель і закрутіть шуруп.
8
Для монтажу плінтус ов з ПВХ досить придбати спеціальний клей і приклеїти їм підставу плінтус а до стіни і підлоги.
Корисна порада
Увага! У всіх варіантах установки плінтуса не забудьте спочатку пропустити під ними потрібні кабелі та проводи.
Планується виконує дуже важливі функції. Він надає підлозі стилістичну закінченість і є прекрасним його прикрасою. Також плінтус приховує зазори, наявні між підлогою та стінами. Існує декілька видів плінтуса: шпонований, пластиковий, гнучкий, ламінований і дерев'яний.
Вам знадобиться
  • - плінтус;
  • - з'єднувальних елементів (зовнішні і внутрішні кути, з'єднувачі, торцеві заглушки);
  • - інструмент
Інструкція
1
Виберіть плінтус відповідного кольору. Розрахуйте потрібну кількість матеріалу і сполучних елементів (зовнішні і внутрішні кути, з'єднувачі, торцеві заглушки).
2
Почніть від кута довгої стіни. Вийміть центральну планку. Надіньте куточок на один кінець плінтуса і прикладіть до місця монтажу. Перше отвір повинен бути на відстані 5-6 см від кута. При бездоганно рівній стіні друге і наступні отвори повинні розташовуватися на відстані 40 см один від одного.
3
Поставте мітки на стіні олівцем. Перфоратором свердлите отвори в стіні. Видаліть утворилася пил. Забийте дюбеля в просвердлені отвори. Прикладіть плінтус на місце кріплення.
4
Зробіть проколи шилом в місцях, відповідних положенню дюбеля. Вставте саморіз і шуруповертом (або викруткою) вкрутите його. За тим же принципом закріпіть плінтус по всьому отворам, крім останнього. Вставте центральну планку, але не до кінця. Притримуючи її, вкрутите саморіз останнім отвір. Поправте планку і надіньте з'єднувач. Вставте цей відрізок плінтуса в соединитель і закріпіть аналогічним чином.
5
Дійшовши до кута (або закінчення стіни), виміряйте залишився ділянку і відпиляйте необхідний відрізок плінтуса разом з центральною планкою, враховуючи ширину з'єднувача і кутовий заглушки. Встановіть плінтуса на всі залишилися стіни.
Зверніть увагу
Пластиковий плінтус заслужив довіру серед великого числа покупців з-за низької ціни, простоти монтажу, широкої колірної гами, можливості приховати проводку. Його установка здійснюється після закінчення поклейки шпалер на стіни (або інший обробки) і настилу лінолеуму (або іншого покриття).