Як підключити до одного мережевого кабелю два комп'ютери. Як підключити 2 пристрої до одного мережевого кабелю.

Підключення до мережі інтернет дуже давно перестало бути рідкістю, і в даний час більшість комп'ютерів і ноутбуків тим чи іншим способом підключені до неї. Однак що робити в разі, коли вдома з'явився другий комп'ютер або ноутбук, який також потрібно підключити до мережі, при цьому працювати в інтернеті обидва комп'ютера повинні одночасно?
Вам знадобиться
  • Два комп'ютера, мережева карта, комутатор або маршрутизатор, залежно від способу підключення, мережеві кабелі необхідної довжини
Інструкція
1
Першим способом підключення двох комп'ютерів по одному кабелю є отримання другого «каналу» від вашого провайдера. В цьому випадку ви повинні укласти другий договір і отримати другий пакет мережевих налаштувань, в першу чергу, другий IP-адресу.
2
В цьому випадку для організації підключення використовується комутатор, який частіше називають «свич». Якщо до мережі був підключений комп'ютер, вийміть з нього мережевий кабель. Вставте його в будь-який з роз'ємів комутатора. В два інших роз'єму вставте мережеві кабелі, які потім підключіть до мережевих карт комп'ютерів. Блок живлення комутатора потрібно включити в електричну мережу.
3
На другому комп'ютері в налаштуваннях мережевого з'єднання введіть пакет параметрів, отриманий від провайдера. На цьому настройка закінчена.
4
Розглянемо другий спосіб підключення, за допомогою маршрутизатора, також званого «роутером». Перевагою такого способу є те, що отримання другого каналу від провайдера стає непотрібним. При цьому багато роутери дають можливість підключити ноутбук за допомогою бездротового інтерфейсу WiFi. Підключіть роутер до мережевого кабелю, а комп'ютери до роутера за схемою, описаною вище.
5
Зайдіть на сторінку настройки роутера. Для цього в адресному рядку будь-якого браузера потрібно набрати адресу сторінки настройки, наприклад, http://192.168.0.1. Який саме адресу слід використовувати, написано в інструкції до роутера.
6
У панелі, налаштувань введіть необхідні параметри, які саме, слід дізнатися у вашого провайдера або у тих, хто вже здійснював цю операцію. В цілому, цей етап для недосвідченого користувача може виявитися занадто складним, в цьому випадку доведеться скористатися допомогою фахівця.