Як написати резюме менеджера.

Грамотно складене резюме - перший крок назустріч хорошій роботі. Керуючі спеціальності дуже затребувані, і якщо ви хочете потрапити в число щасливчиків, то слід написати резюме менеджера в такому стилі, щоб воно обов'язково звернуло на себе увагу.
Інструкція
1
Обов'язково вкажіть, яку позицію ви бажаєте занімать.Четко сформулюйте мету - менеджером якого відділу ви плануєте працювати, не обмежуйтеся просто назвою спеціальності. Для менеджерів середньої ланки обов'язково вказівку на департамент, для рядових менеджерів слід позначити сферу діяльності - закупівлі, продажі, маркетинг і т.д.
2
Вкажіть образованіе.Даже якщо ви має кілька сертифікатів найрізноманітніших спрямувань, то вказуйте тільки ті, які мають відношення до бажаної позиції. Перше та наступні освіти вказувати обов'язково, навіть якщо вони віддалено відносяться до вашої нинішньої посади - це дасть можливість простежити хронологію особистісного росту. Вказуйте спеціалізацію без озвучування факультету та форми навчання.
3
Приділіть увагу опису досвіду работи.Ета частина резюме повинна бути найбільшою і ємною - саме цю інформацію часто шукають потенційні роботодавці. Вказуйте весь досвід роботи - більш ранні позиції висвітлюйте не так детально, як досвід останніх 10 років. Відмінно, якщо ви можете уявити список свого кар'єрного просування, бажано в одній компанії - такі досягнення вам тільки на користь. Якщо ж в резюме будуть вказані дані про займану посаду асистента або помічника протягом декількох років, то це може насторожити роботодавця.
4
Вкажіть осіб, які можуть дати вам рекомендаціі.Становітся все більш поширеною практика надавати рекомендаційні листи, тому написати резюме менеджера бажано із зазначенням осіб, які можуть дати цю інформацію. Не вказуйте контакти керівних осіб, обмежтеся перерахуванням посади та ініціалів.
5
Додайте потрібну додаткову інформацію.Укажіте вік - ви позбавите роботодавця від необхідності вираховувати його, при бажанні опишіть свої особистісні досягнення на колишніх місцях роботи. Інформація повинна бути представлена коротко, доступно і без ліричних описів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WMs2t7oXAZs
Знайти роботу в даний час не складає особливих труднощів. Однак, щоб влаштуватися на дійсно хорошу роботу менеджером, доведеться гарненько пошукати. Якщо ви на даний момент якраз і знаходитеся в її пошуках, то вам просто необхідно скласти своє резюме, яке ви можете надавати роботодавцям, щоб вони могли ознайомитися з вашими даними, досвідом роботи і т.д.
Інструкція
1
Щоб скласти резюме менеджера, спочатку необхідно написати свої П.І.Б. повністю, а також свій вік і стать. Тут також можна вказати свій сімейний стан, але це зовсім не обов'язково.
2
Далі необхідно вказати свою освіту і назва навчального закладу, який ви закінчували. Якщо ви маєте не одне освіту, то потрібно вказувати його в хронологічному порядку (тобто спочатку вказуєте більш раннє отримана освіта, а потім всі наступні). Але не потрібно особливо зловживати. Вкажіть тільки дані про середньо-спеціальну або вищу освіту. Те, що ви закінчили школу і так зрозуміло. Також в цьому розділі резюме, можна вказати не тільки назва вашої спеціальності, яку ви отримували в навчальному закладі, а й тему, яку ви розглядали і захищали в дипломній роботі.
3
Після утворення, необхідно вказати ваш трудовий стаж (якщо він є). Для цього також в хронологічному порядку, вказуєте місця роботи і ваші посадові обов'язки (тобто чим ви займалися на конкретній роботі). До цього пункту резюме варто поставитися особливо серйозно. Постарайтеся найбільш повно описати те, що ви вмієте, так як ваш майбутній роботодавець, прочитавши цей пункт, повинен зрозуміти, чи володієте ви необхідними навичками для роботи в його компанії чи ні.
4
Наступний розділ резюме - це, як правило, розділ «Про себе». Тут ви можете написати про свої якості. Природно, якщо ви збираєтеся працювати менеджером, то вам просто необхідно вказати, що ви володієте організаторськими здібностями і можете вести за собою людей. Будьте обережні, заповнюючи цей розділ. Не варто привласнювати собі всі відмінні якості працівника (цілеспрямованість, комунікабельність і т.д.). Роботодавця це може відлякати. Постарайтеся об'єктивно оцінити себе і вказати тільки те, що насправді вам притаманне.
5
Останнім пунктом, як правило, вказують контактні дані здобувача. Але не варто в цьому розділі відразу писати ваш домашню адресу. Досить вказати контактний телефон (домашній або мобільний) та адреса електронної пошти.
6
В принципі, всі описані вище розділи, відповідають стандартному резюме менеджера. Однак, якщо ви хочете щось додати (наприклад, про те, що ви маєте диплом з відзнакою, або те, що ви проходили додаткові стажування та тренінги за своїм фахом і т.д.), то це буде тільки додатковим плюсом. Також не зайвим буде, якщо ви докладете до резюме свою фотографію (особливо, якщо віддавати резюме ви збираєтеся не особисто, а по електронній пошті).