Як прибрати живіт обручем.

Зайва вага є однією з проблем багатьох жінок. Є велика кількість методів боротьби з ним: дієти, тренування, медичні препарати та інше. Але, на жаль, не всі вони призводять до позитивного результату, а часто і навпаки - шкодять здоров'ю. Разом з тим існує простий спосіб позбавлення від зайвої ваги і жирових відкладень, які зазвичай накопичуються в області живота і стегон. Це вправи з обручем, які ефективно допомагають прибрати живіт.
Інструкція
1
Повертайте обруч круговими рухами за годинниковою стрілкою. Руки тримайте за головою, ноги обов'язково повинні бути разом, а спина пряма.
2
Талією рухайте рівномірно і спокійно, щоб не заподіяти шкоди спині.
3
Під час крутіння обруча, утримайтесь сідниці і груди: обруч повинна «крутити» тільки талія.
Зверніть увагу
Не бажано використовувати вправи з обручем під час критичних днів. Щоб досягти бажаних результатів від даного методу, не захоплюйтеся переїданням і не "заїдайте" свій стрес різними солодощами.
Корисна порада
Під час крутіння обруча амплітуда руху талією повинна бути мінімальной.Крутіте обруч виключно на голодний желудок.Чтоби досягти найкращого результату, "виженете" з живота зайве повітря за допомогою вправи: зробіть великий вдих, а потім видих через ніс. Повторіть дану вправу - 3-4 рази.