Як зав'язати красиво хустку і шарф. зелене плаття аксесуари.

Шийний хустку або шарф повинні зайняти місце в гардеробі кожної жінки. Важливо не тільки мати такий аксесуар, але і вміти його гарно зав'язувати. Правильно підібраний хустку або шарф до наряду продемонструють витончений смак. Шийний хустку або шарф - це ще й практично. Ваш наряд буде виглядати більш нарядно, і комір одягу не буде бруднитися. Шарф і хустку - це досить простий аксесуар, але налічується кілька сотень способів їх зав'язування. Зав'язувати хустку або шарф можна не тільки на шиї, а також на голові, поясі, сумці.
Вам знадобиться
  • Платок трикотажний або шовковий, шарф.
Інструкція
1
Європейський узелДля такого вузла підійде будь-який довгий шарф .1) Складіть шарф пополам.2) Оберніть навколо шиї шарф. Простягніть всередину утворився кільця кінці шарф А.3) Затяните шарф у кільця.
2
Аскот-вузол додасть образу романтікі.Подойдет шовковий квадратний хустку .1) Складіть хустку в треугольнік.2) Оберніть навколо шиї. Гострі кінці повинні бути сзаді.3) Гострі кінці проведіть вперед.4) Зауважте бант з кінців.
3
Бандана-узелЕтот вузол відноситься до спортивного стилю. Підкреслить лінію плеч.Подойдет квадратний або трикутний хустку .1) Складіть хустку треугольніком.2) Візьміть широкий кінець (А) і загорніть його до середини шарф а в сторону гострого кінця (B) .3) Навісьте складений шарф на плечі.4) Зауважте вузол.
4
Замість ремня.Завязанний хустку замість ременя додасть образу легкість і неповторімость.Подойдет вузький хустку .1) Складіть хустку пополам.2 ) Просуньте його в брюки замість ремня.3) Зауважте вузол або бант на боку.
Зверніть увагу
Ось Вам перший спосіб, як красиво зав'язати шарф. Виходить своєрідний хомутик з хустки, що прикрашає фасад образу і не сповзає ні в яку сторону. Довгий кінець обернути навколо короткого і протягнути вгору під хустку і вниз - через утворену петлю. Вузол затягнути і розправити кінці хустки. Як зав'язати хустку або палантин ще простіше? Зав'язати не тугою вузол на одному кінці хустки і протягнути через нього інший кінець.
Корисна порада
Зав'язування хустки на шиї. 1. Складіть хустку навпіл по діагоналі 2. На один з утворених решт одягніть кільцеву хусткової пряжку 3. Заведіть кінці хустки за шию і зав'яжіть Елегантний варіант відповідний під ваш діловий стиль. 1. Поверніть кілька разів ваш хустку по діагоналі 2. Оберніть навколо голови і зав'яжіть у вузол 3. Вільні кінці вплетіть в вашу косу ззаду чи збоку Підходить власницям розкішних довгих волосся.