Як видалити плями поту.

При підвищеній пітливості крім всіх виникаючих проблем додаються ще клопоти з одягом. Плями від поту на речах найчастіше досить складно відіпрати, особливо якщо вони не дуже свіжі. Крім того, вони можуть привести одяг в непридатність, адже мало кому хочеться, щоб жовті плями її "прикрашали".
Інструкція
1
Щоб вивести плями від поту з шовкових тканин будь-якого кольору, візьміть 1 ст. л. кухонної солі або 1 ч. л. гипосульфита і розчиніть в 1 ст. кип'яченої води. Даний розчин нанесіть на пляму на 15-20 хвилин і прополощіть річ в теплій воді.
2
Щоб видалити плями від поту з лляних і бавовняних тканин, візьміть 1 ст. л. кухонної солі і 1 ст. л. нашатирного спирту. Розчиніть ці інгредієнти в 1 ст. води. Даний склад нанесіть на пляму на 30 хвилин і прополощіть річ в теплій воді.
3
Щоб видалити плями від поту з вовняних речей світлих відтінків, приготуйте мильний розчин і за допомогою м'якої щіточки потріть пляму. Потім прополощіть річ в теплій воді. Також можете взяти 1 ч. Л. щавлевої кислоти і розвести її в 1 ст. води. Цим розчином видалити пляму з одягу.
4
Щоб видалити плями поту з кольорових вовняних речей, візьміть 2 ч. Л. нашатирного спирту і 4 ч. л. уайт-спирту. Нанесіть це засіб на пляму і залиште на 10-15 хвилин, потім прополощіть річ в теплій воді.
5
Щоб видалити плями поту з білих шовкових підкладок візьміть 1 ч. Л. перекису водню і розведіть в 10 ч. л. води. Цим складом обробіть пляма.
6
Щоб видалити плями поту з кольорових шовкових підкладок візьміть нашатирний спирт і денатурат і розведіть в співвідношенні 1: 1. Обробіть пляму і промийте теплою водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=29x8wAjf-R0
Зверніть увагу
Звичайні дезодоранти здатні тільки прибрати запах поту, але не знизити пітливість, тому вони можуть служити тільки як доповнення до хорошого антіперсперант.
Корисна порада
Для того щоб звести до мінімуму пітливість, використовуйте антіперсперанти, які знижують потовиділення.
Тканини білого кольору відрізняються тим, що навіть незначні забруднення на них добре видно і найчастіше виводяться досить складно. На очистку білої тканини від плями може піти багато часу, дуже часто навіть після того, як пляма було виведено, на тканини залишаються розводи, що псують зовнішній вигляд речі, або псуються фарби тканини . Однак домогтися того, щоб пляма зникло, а тканина не втратила свій колишній вигляд можна, дотримуючись правил і будучи обережним.
Інструкція
1
Беручись за очистку, в першу чергу варто визначити тип плями. Залежно від типу очищення існують 2 типу плям: плями, які можна видалити механічним шляхом і плями які вимагають очищення хімічною сумішшю. Плями від пилу, засохлої бруду можна видалити, буквально потерши їх в руках або ретельно струснувши. Плями складніші, від продуктів, від хімічних речовин видалити так просто неможливо. Для видалення таких плям буде потрібно хімічна суміш.
2
Якщо пляма на тканині складне, то слід визначити від чого воно і в залежності від цього знайти речовину, яка його видалить.
3
Видалити пляма від жиру можна, вимочивши його в скипидарі, а для того, щоб уникнути розлучень, потрібно довкола нього посипати тканину дитячою присипкою або крохмалем. Після того як пройде близько 2 годин, тканину потрібно сполоснути холодною проточною водою. Якщо на білої сорочці область всередині коміра і рукавів покрилася жиром, то ці плями можна видалити сумішшю 3-ох процентного нашатирю і кухонної солі. Змочивши в цьому розчині ватний тампон, потрібно ретельно їм протерти забруднену область. Якщо жирове пляма свіже, можна видалити його, посипавши тальком, накрити промокальним папером і пропрасувати гарячою праскою. Тальк практично втягне в себе жир.
4
Пляма від кави, шоколаду, молока, морозива можна видалити сумішшю води, гліцерину і нашатирного спирту в співвідношенні 1: 2: 1. Після того як суміш нанесена на пляму потрібно дати їй близько півгодини для того, щоб вона вбралася. Через годину тканину потрібно сполоснути холодною водою, потім випрати милом в теплій воді.
5
Бажаючи видалити з білої тканини плями крові, слід пам'ятати, що робити це потрібно тільки в холодній воді, для того, щоб пляма не «запеклось». Попередньо тканину слід замочити в чистій холодній воді на 2-3 години. Після цього намилити пляма і дати крові розчинитися. Якщо ж пляма крові застаріле, то спочатку забруднене місце протирають нашатирним спиртом і після цього перуть річ в гарячій мильній воді.
6
Якщо біла річ забруднена фруктовим соком, видалити пляму можна розчином лимонного соку і горілки у співвідношенні 2: 1.
7
Якщо на білої тканині з'явилася пляма від поту, то видалити його можна додавши в теплу воду трохи нашатирного спирту, на 1л води одну чайну ложку.
8
Після видалення з білої речі будь-якого плями тканину потрібно сполоснути, видаливши тим самим залишки речовин, які використовувалися для очищення.