Як оплатити яндекс гаманець.

Кожен користувач мережі на сьогоднішній день може здійснювати покупки в інтернеті за допомогою системи Яндекс .Деньгі. Однак перед тим, як ви зможете здійснювати розрахунки, вам потрібно поповнити Яндекс - гаманець.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, банківська карта, платіжний термінал, карта оплати.
Інструкція
1
Найбільш простим і популярним серед користувачів способом поповнення Яндекс гаманців, є карти передоплати платіжної системи Яндекс .Деньгі. Дані карти реалізуються практично повсюдно: зупинкові павільйони, салони стільникового зв'язку та профільні точки продажів. Щоб поповнити Яндекс - гаманець за допомогою карт передоплати, вам достатньо придбати карту потрібного номіналу. Інструкція по поповненню буде написана на зворотному боці карти, або ж на самому сайті платіжної системи.
2
Ви також можете поповнити Яндекс - гаманець через платіжні термінали. Для цього вам потрібно вибрати на екрані терміналу відповідний розділ і ввести номер інтернет-гаманця. Переконавшись в правильності введеного рахунки, внесіть потрібну суму і підтвердіть її переклад. При цьому не забувайте, що у платіжного терміналу може бути встановлена комісія за здійснення платежу, яка знімається з внесеної суми.
3
Крім карт платіжної системи та терміналів, ви можете поповнити Яндекс - гаманець за допомогою банківського переказу. Для цього вам потрібно створити прив'язку вашого банківського рахунку до рахунку, оформленому на ваше ім'я в системі Яндекс .Деньгі. Більш детальну інформацію про те, як це можна зробити, ви можете уточнити в особистому кабінеті платіжної системи.