Як вибрати маршрутизатор для дому. Який роутер вибрати для дому.

Маршрутизатор , або роутер, - це пристрій, що допомагає створити домашню або офісну бездротову комп'ютерну мережу. Дуже зручно, якщо працювати в інтернеті потрібно одночасно кільком співробітникам або домочадцям. Безумовно, офісні маршрутизатори відрізняються від тих, що варто використовувати вдома.
Інструкція
1
Вибираючи домашній роутер, зверніть увагу на те, що у маршрутизатора повинен бути міжмережевий екран - це забезпечить захист вашого комп'ютера від хакерських атак і іншого шкідливого програмного забезпечення з всесвітньої мережі. Також модем для дому для безпеки вашого комп'ютера повинен бути оснащений QoS. Ця система потрібна для ефективної передачі даних додатків, чутливих до затримок.
2
Зупиніть вибір на маршрутизаторі з Web-інтерфейсом, завдяки якому можна легко і швидко налаштувати сам роутер.
3
У маршрутизатора повинен бути маленький, зручний корпус, відповідний для дома.Обратіте увагу і на те, що у вашого модема повинна бути спеціальна сторінка для настройки маршрутизатора.
4
Тестуючи роутер, максимально його «завантажте», він не повинен зависати.
5
Для новачка в комп'ютері краще купити маршрутизатор з простим майстром першого підключення, він дозволяє швидко проводити настройки.
6
У маршрутизатора повинні бути видні світлодіоди в будь-який час, він не повинен швидко нагріватися, бажано щоб він міг стояти як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному положенні прикріпленим до стіни. Дроти та кабелі повинні бути довгі.
7
Бажано купувати маршрутизатори марок: D-Link, Asus, Belkin, Netgear, TRENDnet, вони зарекомендували себе на ринку, крім того, виробники дають річну гарантію на експлуатацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WRPOERHb9fA
Корисна порада
Якщо ви не комп'ютерний профі, купите маршрутизатор з меншою кількістю стандартів безпеки.