Як зробити губи менше.

Більшості сучасних дівчат хочеться мати пухкі спокусливі губки, які так і просять поцілунку. І способів збільшення обсягу губ предостатньо. А от дівчатам, у яких від природи губки об'ємні, хочеться навпаки, зробити їх поменше. І ось тут виникає питання: як? Звичайно, оперативне втручання буде трохи зайвим, адже шкіра губ відрізняється і по товщині і за будовою від шкіри обличчя, вона дуже делікатна і чутлива. А значить, необхідно освоїти прийоми зменшення обсягу губ за допомогою макіяжу.
Інструкція
1
Пухкі губи часто бувають із зморшками, а розтікся по зморщечкам контур помади ще більше додає об'єму. Тому придивіться до засобів, які, завдяки силікону в складі, заповнюють зморшки на губах, і губи виглядають більш рівними. Після нанесення такого засобу на контур і поверхня губ необхідно трохи почекати, щоб він вбрався.
2
Придбайте тональний коректор. Він наноситься по контуру губ досить щільним шаром, щоб закрити природну лінію. При цьому покриття не повинно сильно відрізнятися за кольором від вашого тонального засобу.
3
Олівцем для губ потрібного вам відтінку акуратно намалюйте потрібний вам контур губ на 1-2 міліметра нижче природного контура. Злегка розтушуйте лінію, щоб вона виглядала природно.
4
Тепер можна приступати до нанесення помади. Блиск в даному випадку краще не використовувати, оскільки він візуально робить губи більш об'ємними, віддайте перевагу помаді нейтральних природних відтінків, що не привертають велику увагу до губ.