Як подивитися на місто з супутника.

З моменту початку освоєння космосу фотографії земної поверхні, зроблені з штучних супутників землі, викликають великий інтерес у багатьох людей. Відкриваючи погляду небувалу перспективу, вони дозволяють відчути масштаб і межі світу, в якому ми живемо. Сучасні супутники мають потужну фотоапаратуру та оптичні системи. Безліч супутників приватних компаній постійно фотографують планету. На сьогоднішній день існує велика кількість знімків різних масштабів і дозволів практично всіх населених пунктів землі. І будь-хто може побачити такі знімки і буквально подивитися на місто з супутника, використовуючи інтерактивні карти Google Maps.
Вам знадобиться
  • Будь-який сучасний web-браузер. Підключення до інтернету.
Інструкція
1
З'єднаєтеся з сервісом Google Maps. Відкрийте в браузері адресу http://maps.google.com. Ви побачите звичну пошуковий рядок з розташованої під нею картою.
2
Знайдіть об'єкт, територію або населений пункт, знімок якої з супутника необхідно побачити. Введіть в пошуковому рядку назву населеного пункту, якого значимого об'єкта. Натисніть кнопку Enter, або кнопку Search Maps, розташовану поруч з пошуковим рядком. Сторінка оновиться. Після оновлення на мапі внизу сторінки буде відображений результат пошуку. Як правило, це шуканий об'єкт, відзначений червоним значком.
3
Перейдіть в режим відображення супутникової зйомки. Клікніть по значку з написом Earth. Зображення карти зміниться. Тепер на ній виводяться фотографії, зроблені зі супутника.
4
Збільште масштаб відображення і знайдіть потрібні об'єкти. Клацайте мишею по зображенню "+" на повзунку управління масштабом відображення, розташованому праворуч. Масштаб зображення буде збільшуватися. Переміщайте карту за допомогою перетягування мишею для пошуку потрібного об'єкта. Для більш продуктивної роботи з картою використовуйте контекстне меню, доступне при кліці по ній правою кнопкою миші.
Корисна порада
Увімкніть пункти Webcams, Videos, Wikipedia, Photos, Labels панелі інструментів, розташованої під панеллю Map для того, щоб мати більше інформації про переглядаються об'єктах на земній поверхні.